System Windows nie może odnaleźć pliku "..."


(Grucha122) #1

Witam!

Wczoraj mój komputer zanfekował się wirusem (powodował znaczny spadek wydajności oraz znacznie obciążał procesor). Udało mi się go usunąć za pomocą programu “AVG”, a następnie zeskanowałem komputer programem “Malwarebytes Anti-Malware”. Lecz w czasie uruchamianiu komputera pojawiają mi się następujące komunikaty:

“System Windows nie może odnaleźć pliku “C:\Documents”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.”

“Nie można załadować lub uruchmić podanego w Rejestrze pliku “C:\Documents”. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z Rejestru odwołanie do niego.”

“System Windows nie może odnaleźć pliku “and”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.”

“Nie można załadować lub uruchmić podanego w Rejestrze pliku “and”. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z Rejestru odwołanie do niego.”

“System Windows nie może odnaleźć pliku “Settings\Muminek\batmnvv.exe”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.”

“Nie można załadować lub uruchmić podanego w Rejestrze pliku “Settings\Muminek\batmnvv.exe”. Upewnij się, że plik istnieje na tym komputerze lub usuń z Rejestru odwołanie do niego.”

Bardzo proszę o pomoc w usunięciu tych komunikatów :]

LOGI:

OTL: http://wklej.to/50Ykr

Extras: http://wklej.to/o1Zi1


(Spandau) #2

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum.

Uruchom OTL klikasz Sprzątanie to usunie OTL’a wraz z jego kwaranatnną

Użyj Securitycheck, uaktualnij to co wskaże program analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3080641


(Grucha122) #3

Dziękuje za szybką pomoc, problem został zażegnany :]

Logi po restarcie komputera: http://wklej.to/StxUf


(Spandau) #4

Tak wpis usunięty, uaktualnij sobie oprogramowanie, to poprawi bezpieczeństwo komputera. To wszystko.