System windows XP restartuje sie w fazie ladowania systemu


(Frostescript) #1

Witam, otoz moj problem polega na tym, iz zainstalowalem program daemon tools pro, potem wmontowalem w niego plyte z obrazem gry Wiedzmin (to moja wlasna kopia z oryginalu) i w polowie instalacji wyskoczyl blad, po ktorym odrazu windows zrestartowal sie i nie chce sie wlaczyc, po prostu przy ladowaniu paska z logiem windows nastepuje restart. System dziala poprawnie tylko w trybie debugowania i awaryjnym. Wczoraj mialem identyczna sytuacje i pomogl format, dzisiaj myslalemze to moze niebyla wina wiedzmina i problem sie powtorzyl. Nie pamietam jaki blad wyskoczyl przy instalacji, ale to nieistotne. Sprawdzalem winde hijackiem, ccleanerem, regcleanerem i nadal sa restarty. Bardzo prosze o pomoc...


(Cosik Ktosik) #2

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.


(Frostescript) #3

Faktycznie, mam BSOD 0x000000F7 , ale nie moge nigdzie odszukac plikow DMP. Nie ma zadnego folderu minidump, probowalem tez wyszukiwac *.dmp - bez efektow.


(Cosik Ktosik) #4

Bez nazwy sterownika może być ciężko. Odinstaluj wszystkie sterowniki w trybie awaryjnym i spróbuj włączyć system w trybie normalnym.


(Frostescript) #5

Log z combofix:

Jeszcze jedno pytanie: Korzystam z komputera teraz tylko i wylacznie za pomoca trybu debugowania, ktory (jak wynika z moich obserwacji) nie rozni sie niczym od normalnego trybu, tylko tyle ze tutaj nie mam BSOD :slight_smile: Moge normalnie grac w takie gierki jak Need for speed, gothic etc... Jedyne co mnie denerwuje to to ze ciagle musze f8 przy odpalanui kompa wciskac.... czym sie zatem rozni tryb debugowania od normalnego ? jakichs sterow nie laduje? bo z tego co widze to grafa cpu audio wszystko jest zaladowane i dziala na pelnych obrotach. Nie moge zainstalowac tylko daemon toola ;/


(huber2t) #6

W logu nic nie widzę


(Frostescript) #7

widze ze nikt nie potrafi tego naprawic


(Frostescript) #8

Dzis mam znowu ten sam problem, kod BSOD: 0x00000F7