System wolno chodzi po formacie, komunikaty Pandy

Mam problem z tym że komp mi strasznie muli.Wgrałam nowy system,bo miałam jakies wirusy i bardzo często mi sie restartował.Po wgraniu tego systemu nadal komp sie restartuje i to najczesciej w dwóch przypadkach:albo jak skanuje(Pandą antywirusem 2007) w tym samym miejscu mniej wiecej,w dokumentach(teraz wyrzuciłam ręcznie kilka podejrzanych)albo jak wechodze w explorera to najpierw pojawiają mi sie jakies informacje że wykryto błędy lub inne (coś o ALERT ale nie wiem co to jest)i wtedy tez sie zazwyczaj restartuje komp…;/

ewa23 opisz dokładniej swój problem.

Napisz jak

napisz też dokładnie jakie alerty ci sie pojawiają.

Zainstaluj sobie program everest i podaj temperatury podzespołów.

Wrzuć zestaw logów - HijackThis + Silent Runners

Komunikat od system dla ALERT

STOP!Windows requires immediate attention

Windows has found Critical System Errors

To fix the errors please to the following:

Download Registry Cleaner from:www.set32.com

Install Registry Cleaner

Run Registry Cleaner

Reboot your Computer

fAILURE TO ACT NOW MAY LEAD TO DATA LOSS AND CORRUPTION!

Ja mam CCLEANER`a v1.35.424 na kompie.Czysciłam nim juz kompa…pousuwałam to co tam było do usunięcia…ale nie wiem czy to o takCleaner chodzi;/

A system wgrywał mi mój narzeczony wiec nie wiem jak…jest to Windows 2000.

Użyj narzędzia -> SmitFraudFix (w trybie awaryjnym z opcji 2 )

Wrzuć zestaw logów - HijackThis + Silent Runners + raport ze SmitFraudFix

nie da rady w trybie awaryjnym bo mi sie pojawia błąd jakis a potem informacja że musze wejsc w panel sterowania i sprawdzić jakieś urządzenia bo w trybie awaryjnym nie wszystkie chodzą…no ale ja sie na tym nie za bardzo znam;/chciałam tylko dodac jesli to ma jakieś znaczenie ze nie mam jeszcze wgranego Offica.

Podaj dokładną treść błędu to może jednak uda się zastosować SmitFraudFix.

Ale jak coś to wrzuć logi, o które prosił Bieniol to usuniemy ręcznie.

Log z Hijacka:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINNT\system32\netwkrs32.exe

C:\WINNT\system32\Windowsupfix.exe

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, a dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Usuń wpisy w hjt.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.