System XP-problem z wgraniem sterowników do karty sieciowej, graficznej i dźwiękowej

Kochani, jutro jeszcze nad tym posiedze i dam znać co się dało zrobić, dzisiaj mam juz dość :frowning:

Jasne proszę Pana, tylko o legalu:)

Na razie dziekuje wszystkim za pomoc:)

Anulinka

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Panie Moderatorze, zrobione, mam nadzieję że ok:)

Pokaż zrzut ekranu z menadżera urządzeń. Może brakuje sterownika do grafiki, stąd mała wydajność i zacinanie się.

Modelu sprzętu nie znasz może?

Swoją drogę przepłaciłaś jak za takie parametry.

Lepiej wypakowywać WINRAR-em (jak się da) i aktualizować/instalować sterownik z Menedżera Urządzeń (pliki .exe potrafią zawierać cudowne przyśpieszacze a naprawdę zbędne dodatki) gdyż ten zainstaluje tyko to co niezbędne tj. pliki sterownika z pliku .inf (Informacje Instalatora) . Windows potrafi bardzo dobrze zarządzać połączeniami sieciowymi .

Nazwa karty teraz ? 

Chodzi mi o model całego komputera.

Witam,już wszystko jest ok.

Wystarczyło wgrać Chrome i necik hulllla:)

Ewidentnie było coś nie tak z przegladarką I.E.

Sterowniki też w końcu ruszyły.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Ania.

Włacz Aktualizacje.Warunek podałem onegdaj  :-) To nie jest normalna sytuacja by działał tylko Chrom.Może dorzuć Mozilla Firefox.IE jest konieczny do działania systemu,nie tylko do otwierania Pudelka.