System znacząco zwolnił, proszę o sprawdzenie logów

Użyj narzędzia FixWareOut

Użyj narzędzia --> SmitFraudFix

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Do sprawdzających logi :

A gdzie jakakolwiek uwaga na temat braku Sp2 , nie mówiąc braku antywira ??

Po co sprawdzasz w takim wypadku jak jutro znowu przyleci ???

Nowy log to to niech wkleja jak zainstaluje Sp2 i antywira.

Z całym szacunkiem Phylby , ale powiedz mi jaki jest sens instalowania SP2, jeżeli na kompie jest syf? Mogę się założyć, że na tym sprawdzeniu loga się nie skończy (w takim wypadku nie da się zrobić wszystkiego za jednym zamachem), więc nie widzę sensu instalowania teraz SP2. Według mnie należy go zainstalować w chwili, kiedy komputer będzie zupełnie czysty :slight_smile:

On od zawsze nie miał tego (90%) wiadomo dlaczego . Albo nie wiedział .

Dlatego zwracam takim goćciom uwagę , kapną sie - wiecej się nie odezwą albo zaczną sie głupio tłumaczyć .

Tak czy siak może do nich dotrze co nieco.

Ja,jak zaczynałem sprawdzać ( dopiero co HT zaczynali stosować ) logi na naszym forum zawsze zwracałem na to uwage.

W przypadku cossmo w systemie jest rootkit Windows Security Center + fałszywka + sporo robali…

W pierwszej kolejności trzeba się tym zająć, a dopiero później zajmować się SP2 :slight_smile:

tak jak napisałem wcześniej ,

Może jak by miał sp2 tego by nie bło !!

Nawet jak mu usuniesz - nie powiesz mu aby zainstalował Sp2 - tak zauważyłem.

Moim zdaniem to niema żadnego znaczenie czy ma się SP1 czy SP2

I tak się złapie wira i tak