System?

Poradźcie! Dlaczego komputer resetuje się po rozpoczęciu gry lub w trakcie.Pojawia się napis: System odzyskał sprawność po poważnym błędzie.W innych przypadkach działa bezbłędnie.

a jaka to jest gra? może słaby komputer posiadasz lub błąd gry jest lub płytka jest porysowana czy coś…troche więcej powiedz :slight_smile:

napisz jaka to gra

i jakiego masz kompa

i chyba nie w tyhm dziale napisales, predzej w grach tezeba bylo lub problemy

pozdrawiam

ja tez tak miałem przy grze toba tace driver 2 to zmieniałem stery na omegi i wymieniłem baterje od płyty głównej i jak na razie nie mam tego proglemu :slight_smile:

Nie zależnie od gry.Są to gry dla dzieci, strategiczne i inne.Zawsze jest tak samo.Myślę, że to dobry dział, bo prawdopodobnie chodzi o system.

Wczesniej gry chodziły bez problemów.Wszystkie.Dziej się tak od 2 tygodni.A jeśli chodzi o kompa to, co z danych jest najstotniejsze?

Moze to wina sterwnikow :? Sprobuje zmienic stery od k. graficznej.

jak masz jakiegos radka to zainstaluj onegi i wtedy zobacz czy coś pomogło czy nie :slight_smile:

Co to jest radek i onegi? Piszcie, jak dla totalnego laika.

radeon karta graficzna a omegi to sterowniki do nich

Złączono Posta : 26.08.2005 (Pią) 21:20

napisz konfiguracje swojego kompa (płyta główna procek karta graficzna pamięć ram)

Typ karty graficznej (jak i innych elementow)mozesz sprawdzic Everestem http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1183&t=93

w menadzerze urządzeń też masz jaką masz kartę graficzną a do menadzera wchodzisz tak prawoklik mój komputer właściwości sprzęt maenadzer urzadzeń karta graficzna schowek016eg.th.jpg

Karta: Xelo fx S200 128 MB

płyta: Asrock K7S8x

Pamięć: 256 DDR (333)

Procesor : AMD SE. 2500/333Mhzbox

to znalazłam.

Kurna… jeszcze sie z taka karta nie spodkalem… moze mnie ktos uswidomic co to za grifika?? (albo moze Dorota Anna niech sprawdzi jeszcze raz czy tam zamista “s” nie powinno byc “5” :])

Rzeczywiście jest 5, ktoś źle mi napisał. Pomogło ponowne zainstalowanie sterowników. Oby na długo.Dzięki wszystkim za pomoc.