Systemowa kopia zapasowa

Witam i mam takie pytanie które dotyczy systemowej kopi zapasowej: jak przywrócić taką kopię jeśli dysk systemowy został sformatowany a kopia znajduje się na innej partycji ? Czy jest możliwe takie rozpakowanie kopi zapasowej z poziomu dos-u ? Jeśli tak to jak ? Dzięki.

Rozumiem ze kopia plików została zrobiona z poziomu Windowsa. Za pomocą systemowego programu.??

Dokładnie, kopia dysku systemowego (a raczej partycji) w NTFS.

Hmmm jeśli nawet zgrasz pliki to i tak nic z tego raczej nie będzie. Powinieneś przywracać kopie z poziomu Windowsa bez formatowania.

Nie wiem moze ktoś ma jakiś pomysł poczekaj na dalsze posty. :?

Witam,

POCZYTAJ, może będzie pomocne.

Jest to chyba możliwe… Przez płyte z systemem WinXP.

Jak wynika z artykułu wskazanego przez maniooo, to chyba jest, ale to kwestia sprawdzenia. Dotychczas stosowałem kopie zapasowe (obrazy) tworzone GHOST-em ale w FAT-32. Dysków w formacie NTFS - ghost nie widzi.

Można zrobić kopię partycji w formacie NTFS. :smiley:

A do odtworzenia potrzebujesz dyskietkę, masz ją??

Dyskietkę z GHOST-em mam , sprawdzałem - nie widzi dysków w NTFS.

Ja mam system plików NTFS i zrobioną kopię Ghostem. Przywracałem już zresztą. Jaką masz wersję ghosta??

Nie sprawdzę w tej chwili, a nie pamiętam - starsza wersja (nie sterowana myszą) jeśli znasz numer swojej wersji to podaj. Tu mnie pocieszyłeś - jestem zwolennikiem ghosta. Jak chciałem spakować ghosta w NTFS to nie widział dysków w tym formacie (tylko dyskietkę)

Ja mam wersję 2003 sterowaną już myszą i z niej robiłem dyskietkę. Aby używać musisz mieć przynajmniej wersję 2003. :smiley:

Ja też. :smiley: