Systemowa optymalizacja łącza namieszała i zwolniła internet

Witam,

Dzisiaj mialem małe problemy z połączeniem jak chciałem grać ze znajomym w W3 przez Hamachi. W opcjach połączeń dałem diagnostyke na moje połączenie lokalne, ponieważ łączę się z routerem który bezpośrednio łączy się z internetem.Windows zoptymalizował jakieś usługi. Teraz internet mi działa jak żółw. Cfos pokazuje ping między Windowsem a routerem jakieś 850 ms (wcześniej było 11). Wcześniej wywołanie pobierania jakiegoś programu na vortalu trwalo 1,5 sekundy, teraz to jakies ponad 20… Nie wie ktoś jak spowrotem zoptymalizować systemowe ustawienia połączenia? Jakimś programem? Bo to co się teraz dzieje to jest tragedia…

Konfig jak w opisie , głównie jeśli ktoś potrzebował by jaki mam system.

Pozdrawiam

usunołeś hamachi?? ja kiedys tez to zainstaloawlem na viscie i niestety jak wlączalem hamachi to vista wylączala mi karte sieciową a wlączala hamachi, jak wlaczalem sieciówke to hamachi sie wylączalo;/ , wydaje mi sie ze to blad programu prawdopodobnie nie obsluguje 64bit

Już odinstalowałem. Działało wszystko tylko ta aktualizacja systemowa namieszała mi w połączeniu z routerem i teraz gdziekolwiek bym nie byłw internecie wszystko się strasznie wolno ładuje.