Szczatki service packa

Podczas instalacji Sp1 , mialem reset kompa i na dysku zostal folder

ghstbcbcbleble i w nim sa tymczasowe pliki service packa , nie moge ich usunac recznie a w awaryjnym tez za cholere nie idzie . Jak to bezpiecznie zrobic ?

Witam,

czyli znajdują się tam tylko pliki, które należą do niedanej instalacji SP, tak? Innymi słowy są zbędne i można je wyrzucić bez obaw? Może więc spróbuj zrobić to pod DOS-em lub np. pod Knoppixem uruchamianym z bootowalnej płyty. Ewentualnie programik Copylock może też się przydać.

TAK , zgadza sie , program wyprółbuje :wink: i dziekuje

EDIT :

niestetu program wywala błąd, 0 files repleced succesfully :frowning:

Witam ponownie,

ale zrobiłeś tak, jak to opisali na stronie? Czyli po kolei:

  1. Klikasz przycisk Add i tam Folder to delete ;

  2. Wybierasz ten folder;

  3. Pojawia się na liście, zaznaczasz go i naciskasz Apply ;

  4. Restart kompa.

Nie działa?

tak lasnie zrobilem i pisze ze nie mam uprawnien jak chce usunac lub przemiescic pliki , a jak chce usunac folder to niby usuwa ale on tam nadal jest , nawet po resecie kompa :frowning:

Witam,

a te uprawnienia jesteś w stanie zminiać? Czyli PPM na folder, Właściwości->Zabezpieczenia i tam nadać sobie pełne uprawnienia. Poza tym spróbuj tak jak mówiłem, z innych systemów operacyjnych.

niema tak dobrze, wystapil blad podczas stosowania atrybutow do pliku …

jaka jest komenda z pod dosa na usuniecie folderu ?

Witam,

napisałem Ci już na SB :wink: .

rd - do kasowania pustych katalogów;

del - do kasowania plików;

deltree - do usuwania całej gałezi.

Pozwolę sobie co nie co skorygować… :slight_smile:

Do usuwania pełnych katalogów (bo o pełnym mówimy - a plików się z niego pojedynczo nie usuwa) używamy poniższej komendy:

DELTREE /Y dysk:\ścieżka

Update

W chwili gdy pisałam, o deltree nie było wzmianki - ale i tak kolega ma tu całą ścieżkę, bo bez prawidłowej ścieżki nie ruszy.