Szczegółowe zarządzanie kontami użytkowników

(Jarekfront) #1

Witam. Poszukuję programu, który pozwoli mi na dość dokładne zarządzanie kontem "ograniczonym". Chodzi mi mianowicie o możliwość blokowania wszelakich funkcji (choćby nawet możliwości zminienia kompozycji) w koncie użytkownika, ponieważ komputer ten służy 8-letniemu chłopakowi, który potrafi tak namieszać, że na 100% zostanie w przyszłości informatykiem albo kimś w podobie :wink: ... Ale póki co to ma on tylko się bawić, grać, rysować i nic poza tym ... Chcę mu to wszystko poblokować .. Czy ktoś zna może jakieś ciekawe programiki ... Czy w ogóle takowe istnieją???

(Malydragon) #2

załóż mu konto w XP z ograniczeniami tam gdzie są pliki systemowe daj albo ukryj pliki albo Ukryj Zawartość tego dysku,

a to niektóre programy

http://www.darmoweprogramy.org/645/WinGuard-Pro

(Jarekfront) #3

Konto to własnie mu założyłem :wink: ... A urycie plików nic tu nie da :smiley: ... Sam go uczyłem takich sztuczek, żeby mógł coś znaleść :wink: ... To w brew pozorom zbyt inteligentny 8-latek :confused: ... Ale z tego co widzę to te programy mi się nawet dość przydadzą :slight_smile: ... Dzięki za pomoc :slight_smile: