Szczegółowy regulamin Orange Freedom, gdzie znaleźć?

Gdzie mółbym znaleźć szczegółowy regulamin Orange Freedom? W googlach znalazłem tylko taki. Chodzi mi o to czy internet 6Mbps można podzielić ze znajomymi w bloku. Wiem, że w TPSA i Netii jest to nie możliwe. W tym regulaminie który znalazłem nic nie pisze o dzieleniu. Są informacje tylko o jakichś minutach dodatkowych. Nawet jeśli podział łącza poza mieszkanie nie będzie legalny to proszę o poradę w następnym pytaniu. Zrobie sieć w domu (2 kompy), a znajomych tylko wepnę do sieci wewnętrznej bez internetu.

Jaki router ADSL kupić aby można było przypisać danemu komputerowi np. 2Mbit ściągania i 256kbps wysyłania? Może warto zainwestować w router z portem wejściowym Ethernet (WRT54GL + tomato), ale jak wtedy zrobić żeby wchodził do niego kabelek adsl z zewnętrznym IP? Wystarczy modem Ethernetowy(chodzi o to czy podaje on ip do routera takie jak TPSA)? Można podpiąć stary router (przykładowo WAG200g) w trybie bridge mode i ustawić hasło na tym WRT54GL do łączenia z siecią? Postawienie serwera odpada ponieważ koszt utrzymania samego łącza to dość spory wydatek. Cena routera nie gra roli, ważne żeby się nie wieszał. Oczywiście nikt by się nie obraził gdyby sprzęt kosztował 300-400zł :slight_smile:

Pozdrawiam

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Ora … %82ugi&lr=