Szczepionka Gdata

beztytuu4hq.th.jpg Mam pytanie odnosnie tej szczepionki?-czy ona dziala jedynie z programem antywirusowym tej firmy?-bo nie rozumiem czemu nie moge przeskanowac i ciagle wywala mi ten blad i to zawsze w tym samym miejscu?

Działa niezależnie,ale czemu bląd jest tu to nie wiem.

Zobacz czy ten plik nie jest uszkodzony bo może tu problem.

Poczytaj o pamięci wirtualnej:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 107#150107

Wyczytalam juz wczesniej mase roznych info o pliku stronicowania i dostaje kota-wszedzie jest inaczej!Mam 256 Ram to bylo ustawione na 384/768,potem byla rada,ze przy takiej pamieci to dac na kontrole przez system,w w/w postach jest,ze nawet 512/512 lub 512/768?W ustawieniach pisza,ze zalecane 382(poczatkowej)-jak mam to w koncu ustawic???Po zmianie na 384/768 klopot ze szczepionka jest nadal taki sam!

Zostaw pamięć na ustawieniach kontrolowanych przez system i gra.

Lub moja propozycja ustaw obie wartości jednakowo np po 512 MB i będzie napewno dobrze i nie ma się co denerwować.

Wybór należy do Ciebie.

Dokąd nie ma komunikatu przez system czy aplikacje o małej ilości pamięci wirtualnej,nie ma problemu.

Wlasnie jest taki komunikat(patrz na screena) i nawet po zmianie z kontrolowanej przez system na 384/768 dalej sie pojawia ale tylko przy skanie szczepionka!

Miałaś komunikat że masz mało pamięci wirtualnej,bo ja takowego nie widze.

Sprawdziłaś co to za plik i czy na tym samym się zatrzymuje.

Może uszkodzony plik lub klaster na dysku.

Sprawdz ten plik,zrób scandisk i defragmentacje dysku.

Zmień szczepionke na inną lub starszą i zobacz.

UPDATE

Faktyczne racja czas na okuliste.Sorki

Zobacz ile masz miejsca na dysku systemowym powinno zostać około 1 GB wolnego i zrób co pisałem

Ustaw pamięć wirtualną obie wartości na sztywno po 512 MB.

Dlaczego nie widzisz?-ogladales screena na samej gorze w pierwszym poscie?na samym dole monitora jest info o zwiekszaniu pamieci wirtualnej!Ok,sprawdze ten plik na ktorym wybija skan.