Szczęsliwego Nowego Roku!

Nie wiem czy to do końca odpowiedni dział ale mam nadzieje że tak :slight_smile:

Chciałem życzyć wszystkim użytkownikom Szczęśliwego Nowego Roku.

Miejmy nadzieje że ten który nadejdzie o 0:00 2008 będzie jeszcze lepszy od tego 2007.

Zdrowia,szczęścia i czego sobie wszyscy zapragniecie. 8)

wzajemnie wszystkim forumowiczom wszystkiego naj w Nowym Miejmy nadzieje lepszym 2008 roku

Dziekuje za życzenia i nawzajem.

Równiez myśle, że ten rok będzie jeszcze lepszy nic 2007 i oby wszyscy byli zadowoleni w tym roku i niech spełnią się wasze marzenia.

Fajerwerki, bal, muzyka,

już szampana każdy łyka.

Stary rok się w Nowy zmienia

przy okazji śle życzenia:

zdrowia, szczęścia, pomyślności,

górę szmalu i miłości.

Mnóstwa uniesień po zmroku

życzę wszystkim w Nowym Roku.

Wszystkim userom i całej redakcji.

No nie wiem czy wszyscy chcą, aby 2008 był lepszy od 2007…

Dziękuję i nawzajem… dla mnie 2007 był super, ale myślę, że 2008 jeszcze bardziej 8)

Choć Mikołaj palcem groził, byś północy chłopie dożył, byś flaszeczkę jakąś zmotał i życzenia wybełkotał. W klopie leżę - wstanę może - osobiście wtedy złożę, te życzenia co je ślę - oj przepraszam, znów mi źle.Nawzajem Dziekuje .Dobrze by bylo zeby nowe programy i windows nowy Był :mrgreen: :slight_smile:

wzajemnie 8)

Do wszystkich moich przyjaciół, którzy przesyłali mi życzenia w zeszłym roku - niestety, nie spełniły się !!

Bądźcie tak mili i na rok 2008 przysyłajcie mi pieniądze, alkohol, bony do Biedronki i na paliwo.

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim !!

Dzięki i wzajemnie :slight_smile:

Chciałbym żeby 2008 był lepszy od 2007

w 2007 były drogie proce C2D… aby się to zmieniło w 2008 bo przy moim kompie już nie wyrabiam… :slight_smile:

Ja też się dołączam do powyższych zyczeń :wink:

Witam

Szampana w bród,

wódeczki ciut,

kaca małego

i brzuszka pełnego,

zdartych zelówek,

wielu śpiewanych solówek,

porannej kawy

i wspaniałej Sylwestrowej zabawy

PS.Moczkin napisal:

Bądźcie tak mili i na rok 2008 przysyłajcie mi pieniądze, alkohol, bony do Biedronki i na paliwo.

Podaj nr. konta hi hi

silv1cl9.gif

Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei, ile Lepper ma wyroków tyle szczęścia w Nowym Roku

Zdrowia, szczęścia i słodyczy Triniti888 wszystkim życzy. :slight_smile:

No to mamy nowy rok ;]

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów ;]

Klikajcie userzy DP 8)

A więc rok 2008 :slight_smile: Życzę wszystkiego dobrego, tak dobrego jak DP.

Pozdrawiam,

matisto

Wzajemnie :smiley:

Wstawać, nowy rok już mamy i do pracy się zabieramy :stuck_out_tongue:

1 dzionek nowego roku :slight_smile: wszystkiego naj naj dla wszystkich od kucharza/żołnierza! :slight_smile: :mrgreen: :lol: