''Szkoła hakerów'' - co o tym sądzisz? TWOJA OPINIA :)


(Dzioszek) #1

Witam wszystkich na wielu już stronach zauważyłem linki i banery dotyczące ''szkoły hakerów'' co wy o tym sądzicie czy to jest pomocne aby zostać hakerem w 1 lub 2 noce ;p ( hehe to chyba lekka przesada ). Może i hakerem od razu nie zostaniesz ale co w tej książce jest zawarte czy to jest jakieś zbiorowisko papierowych kartek warte tyle pieniędzy nie przydatne do niczego czy warta do poczytania książka w której możesz sie dowiedzieć wiele rzeczy na temat hackingu ?? No to czekam na wasze zdanie... :slight_smile:


(Sanctuarius) #2

hmm jak sam nazwa wskazuje : " szkoła lamerów"(bo tak własciwa nazwa o tej ksiazce chodzi po necie) hmm hakerem po tym nie zostaniesz ale lamerem napewno :wink:


(Clubbasse207) #3

było :stuck_out_tongue:

http://www.google.pl/search?source=ig&h … erow&meta=


(system) #4

Po takiej “szkole” mozna zostać co najwyżej “Script kiddie”.

Ponieważ Hacker to osoba posiadające duże umiejętności związane z informatyką, a szczególnie z programowaniem, ochroną sieci itp.

A jeśli myślisz że hacker to osoba ktora wlamuje sie do sieci to nie jest takie proste bo osoba ktora wlamuje sie do sieci zeby niszczyc to cracker ale jesli sie wlamie i napisze adminowi dlaczego sie dostala do systemu to podchodzi pod hackera.


(fiesta) #5

Jeszcze żaden prawdziwy hacker nie nabył swojej wiedzy za pomocą szmatławej broszury na której ktoś chce zbić kasę.


(Pavobe Reg) #6

Z tego co wiem, to SH po jakimś czasie swojej działalności mała OWNED :lol:.

n/c