Szkoła Lo FOTO? jest taka?

Hejka

Chciałem się zapyta czy w Lublinie jest jakieś LO o proflu fotograficznym?, z racji tego że jestem juz w III kalsie gim. muszę się zacząć powoli rozglądać za jakąś szkołą…

Raczej do mat-fizu nie pójdę :smiley: bo się nie nadaję :smiley:

Mi zależy aby kształcić się w kierunki Foto, bo lubię to robić, ja tak googluje i nic za specjalnie nieznalazlem :confused:

Czeakm na waszą pomoc

Może plastyk ?

Jeżeli masz zamiar później iść na studia na fotografie to nie polecam bo to nie szkoła czyni z człowieka fotografa, tak samo jest z dziennikarzami mało który skończył studia z tym kierunkiem a daja sobie bardzo dobrze radę. Ćwicz, fotografuj i pokazuj swoje foty gdzie tylko możesz.

Misza89 , no ale miesz ja to jestem z lekka lalik w foto… potrafie robic dobre zdiecie, no alee za pomoca cyfrufki… Chciałbym się nauczyć ustainai światła i innych takich rzeczy

stealth , moja siostra chodziła do plastyka, ale od gimnazjum, strasznie truda szkoła jest bardzo czasochonna. Co prawda w 3 klasie liceum są lekci Foto…, no ale mam chodzić tylko na 1 lekcjie?? bo ja z malaerstwa, rzeźby nie dam sobie rady… bo nie umie malować :confused:

k-9 , ale bez rysunku , nie dostaniesz się na ASP. Nie wiem jak z malarstwem , ale rysunek jest wymagany.

aha