Szkoła ponadgimnazjalna

Cześć, złożylem dźiś świadectwo do szkoły ponadgimnazjalnej a dokładnie na profil ogólno informatyczny wiecie co tam moze być i czego sie uczyc będźie prócz oczywiscie wszytkich przedmoitów co mniałem do tej pory:) chodźi mi o to jakie tematy na infie są:)

word, excel i powerpoint

jak bedziesz mial szczescie, to moze ELI i troche programowania :wink:

to nic ciekawego:( word, excel i powerpoint to w podstawówce mniałem :hahaha: a eli teraz w gimnazjum:/ to nic nowego a ni ciekawego;(

ja też złożyłęm na profil inf… ech… może uda mi sie przemigrować pracownie na OO ? :lol: Bo w gimnazjum nakłoniłem panią na instalacje firefoxa zamiast IE i pani uznała ze to dobra zmiana i ze jest o wiele mniej wirusów (win 95) :mrgreen: A może jeszcze na Ubuntu ? :smiley: No ale z tego co słyszę to raczej nei bede miał problemów (oprócz tego ze zajęcia sopnsorowane przez M$ ;/)

W pierwszej klasie word, power point i wyszukiwanie informacji w necie.

Drugi rok język programowania (visual basic, c++, pascal do wyboru).

Trzeci rok bazy danych. Przynajmniej ja tak mam :wink:

no, ale taka regula juz jest, choc sie zmienia na lepsze powoli …

informatycy z wyksztalceniem zarobia wiecej na zwyklym serwisowaniu kompow, czy przeprowadzajac sie do Anglii np., anizeli uczac w szkolach

jak bedziesz mial rozszerzona infe to nie bedziesz mial zadnego worda itp, od razu zaczynasz programowanie w pascalu a konczysz na bazach danych

przynajmniej ja tak mialem :stuck_out_tongue:

Ja też. I mój program jest taki jak wyżej napisałem :wink:

no napewno będe mniał rozszerzoną bo profil jest informatyczny. A pomiedzy pascalem a bazami danych co jeszcze jest?

elo a ja dalem do tech inf i czy mam sie tego samego spodziewać takie tematy??

nr47 też jestem z Tychów ;)) ja złożyłem na rekreacyjno-sportowy :?

Włąsnie ukończyłem pierwsza klase mat-inf.

W pierwszej klasie:

Word, Exel, Power-Point, Access, Algorytmy.

Na tym profilu co Ty pewnie podobnie :wink:

ja się wybieram do matematyczno-informatycznej z rozszerzonym angielskim (liceum), ciekawe, co konkretnie będę miał ;]

Podobnie jak napisali przedmówcy:

pierwsza klasa: word, power point, systemy liczbowe, sieci komputerowe, media komunikacyjne, bezpieczeństwo w sieci, bazy danych

druga klasa:urządzenia pereyferyjne(czy jakoś tak), pojęcia dotyczące obrazu, budowa i zasady działania kamery aparatu itp.

trzecia klasa: głównie ćwiczenia z HTML i PHP.

Chodziłem do L.P o profilu “zarządzanie informacja” ogólnie nic ciekawego.

A może ktoś wybiera sie do Liceum w Warszawie? :slight_smile: