Szpieg w BearShere

Czy jeśli usune szpiegi z BearShera to czy coś się stanie ?

cły program bearShare to szpieg i syf jakim programem nei wyszukiwałem szpiegów zawsze tam był a pozatym on ściąga wirusy.

Program może przestać działać prawidłowo

zainstaluj wersje bearshare lite 5.0.2 tam nie ma szpiegów.na początku samo ci ściągnie plik instalacyjny nowszej wersji i za każdym razem jak włączysz będzie cie pytac czy chcesz zainstalowac nowszą wersje,oczywiscie wciskasz nie(są tam intruzy),skan spybot and destroy eliminuje ten problem i wszystkich szpiegów,jednak z czasem wykrywa na nowo,trzeba regularnie skanować,jeśli chodzi o wersje inną niz lite to spy bot wykrywa cały program jako intruza więc werje inne niż lite są złe :wink: tyle co wiedziałem to ci napisałem :slight_smile:

Wywaliłem szpiegi i program działa bez problemów :lol: Dzięki za pomoc.

Wywaliłem te szpiegi i program działa ale mogłem to zrobić tylko w trybie awaryjnym. To nie było miłe. Ale sam program to syf bo wypieprza mi explorera i mam kłopoty z tym. Kto mi poleci jakiś inny program który tak samo prosto działa??? Pozdrawiam.

Ares jest podobny i czysty.

Ja powiem tyle. Używam bearshare prawie przez rok, ponieważ inne programy sciagają poniżej 1 kbps bo mam poblokowane porty przy radiówce. Bear Share jak dla mjnie jest jedynym rozwiązaniem. pzdr

Może alternatywa pomoże

Zgadzam sie BearShare jest dobrym programem do pobierania mp3 i jakis wiekszych plików. Jezeli pobiera sie w BearShare jakies małe pliki to z reguły sa to Virusy. Jezeli ktos chce pobrac jakis program który normalnie ma 4 mb a w bearshare ma 20kb to jest to Virus. Ja uzywam bearshare i uwazrzam ze jest dobry. Do pobierania mp3 jest bardzo dobry.

a czy w najnowszej wersji PRO również są szpiegi ?

Mam od wczoraj wersje pro. Nie ma głupich plików save ani whenu. Jest czysty:) Polecam. Na dobrych programach powinien być ale nie jestem pewny.

ja miałem jakiś czas wersję pro i spy boot wskazywał że są tam syfy,czy to znaczy że rzeczywiście coś tam było czy po prostu spy boot wykrywał program jako ogół coś co ma w swojej bazie i uważa to za szkodnika??Był on czysty czy nie??

Kurcze. Nie wiem :smiley: Najprawdopodobniej tak. We wcześniejszej wersji niedźwiadka avast wykrywał mi syfki a teraz nie. chyba dobrze nie?? Ale pytaj kogoś innego też. Ja nie jestem aż takim hakerem :smiley: Sorry :slight_smile: