Szukam Avatara

Szukam Avatara mam go na tym forum ale nie pamiętam gdzie go znalazłem, i jak nazywają się avatary w tym stylu :

65496_2

Na avatarze jest postać z Battlefield Heroes i jedna połowa jest jakby w ogniu…

I szukam takich z np. inną postacią np. z Assassinem, lub kimś innym z gier, po prostu w takim stylu…

1 polubienie

Przecież niedawno zakładałeś podobny temat, to po co ci kolejny?

1 polubienie

Użyj google do znalezienia tego obrazka.

1 polubienie

Ale ten avatar jest trochę inny :stuck_out_tongue_closed_eyes: i zapomniałem o tym temacie :expressionless: ale możecie znaleźć podobnego avatara i wysłać go tu jak możecie :pleading_face:

Sprecyzuję, by rozwiać wątpliwości - prosisz by ktoś (nie wiem, za pomocą kryształowej kuli) idealnie wpasował się w Twój gust i z zasobów CAŁEGO internetu znalazł grafikę, która Ci się spodoba?
No masakra! W następnym wątku spytasz o fajną piosenkę ze słowem “baby” i poprosisz o polecenie podobnej?

Sama grafika znaleziona chyba tu: DeviantART

Najpierw się zdecyduj czego konkretnie szukasz, potem wpisz w “szukajkę” na stronie DeviantART (tyle, że tam nie przejdzie “fajna grafika z postacią z gry”, ale już “assassin” daje dość fajne wyniki - jest w czym wybierać)

Poszukam, dzięki :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jeszcze jedno, jak nazwać obrazy,awatary typu że jedna połowa ma np. ogień , kolor czerwony , lub kolor czarny a druga np. lód, kolor niebieski, lub kolor czarny ? Takie pół na pół ? Kilka przykładów :

To prawdopodobnie ustawię teraz jako awatara…
avatars-000614967612-h4qm69-t500x500

I czy na telefonie można zmienić avatara na dobre programy ? :stuck_out_tongue_closed_eyes::laughing: