Szukam Banku?

Szukam jakiegoś odpowiedniego Banku w którym udzielili by mi Niskooprocentowanej pożyczki gotówkowej. Kwota OK 40.000 w spłacie na okres OK. 10 - 15 lat (lub mniej albo więcej) . Pożyczka Nie Hipoteczna. :slight_smile: Za pomoc dzięki. Mile widziane Linki oraz informację o danym Banku wraz z położeniem ewentualnie Nr. tel.

==================================

Pozdrawiam :twisted:

monczkin

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 16:49

Też Cię pozdrawiam, Monczkin :slight_smile:

jak masz poniżej 18 lat nie licz na to

Jak masz powyżej i nie masz stałego zatrudnienia, nie masz godziwego wynagrodzenia (przypuszczam że przy takiej kwocie to min. 2000 zł na miesiąc) tym bardziej że:

To możesz zapomnieć o takiej pożyczce, chyba że napotkasz na pracownika banku na haju 8) :wink:

Zaszła pomyłka Pożyczka MA BYĆ HIPOTETYCZNA , a nie jak pisałem wcześniej, że Nie. :slight_smile:

To jak ma być hipotetyczna, to sobie pomyśl że już ją masz i po sprawie, nie musisz szukać żadnego banku 8)

Nie rozumię :x . Fiesta widzę, że starasz mi się Pomuc, i dzięki Ci za to :slight_smile: . Tylko rzecz w tym aby pożyczka (hipotetyczna) udzielona mi ( w sumie to nie mi :wink: ) była o jak najniższym oprocentowaniu. Dlatego szukam. :?

Hipotetycznie, czyli gdybym miał kasę, to mógłbym

Ci udzielić pożyczki na 2,5 % rocznie :stuck_out_tongue:

Ale nie prowadzę takiej działalności, więc musisz udać

sie do banku. Przejrzyj sobie oferty i wybierz.

Ale z góry uprzedzam - od oferty do udzielenia czeka

Cię droga przez mękę

Co innego znaczy hipoteka :arrow: kredyt hipoteczny

a co innnego jak coś hipotetyczne :arrow: zakładamy że coś istnieje

Fiesta " Hipoteka "

asterisk Dlaczego przez męke :?

Bo banku nie interesuje zabezpieczenie kredytu

hipoteką, ale wiarygodność jako kredytobiorcy

Też Racja. Niewiem jak to jest. :x