Szukam darmowego antywirusa

Chce zabezpieczyć swój komputer darmowym antywirusem.

Moje pytanie jest takie czy AOL Active Virus Shield to dobry program

Wiem że według statystyk Vortalu najlepszy byłby Avast ale on za bardzo przepuszcza

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

Popraw tytuł.

BTW - poszukaj na forum, temat o podobnych treściach był już poruszany.

ja mam Avira AntyVir PersonalEdition Classic. Wybrałem bo był najlepszy w teście Komputer Świat z darmowych programów Antywirusowyach :stuck_out_tongue: tez nie wiedziałem który wybrać więc sie zasugerowałem tym testem , jak narazie dobrze chroni :slight_smile:

Ja też go używam i polecam. Jak dotąd minął rok jak go mam i wszystko jest ok. Dobrze zabezpiecza kompa i nie obciąża go… POLECAM

***UPDATE***

Koniec AOL na silniku Kasperskyego, Nie bierz tego syfu !!

OT - KOSZ

Jeszcze raz, a spotkasz się z surowszą karą za takie ogólniki. :x

Wez Avasta Home darmowy nie jeste najlepszy ale najgorszy tez nie jest :mrgreen:

Proponuje Avasta, Ad-aware oraz Spyware Docktor. Każdy z tych trzech programów pilnuje to co mu zakodowano i chyba to wystarczy. A Spyware Docktor raczej usunie to co Avast przepuści.

Moim zdaniem sam antrywir Ci nic nie da…

Podstawa to blokada portów i jakiś firewall - ja na tym jade już prawie 2 lata i nie mam problemów z wirusami.

Oczywiście od czasu do czasu należy zrobić skana jakimś programem typu SpyBoot …

Da da i to dość dużo…

http://forum.strefabezpieczenstwa.pl/topics15/204.htm

Pierwszy temat , pobierz paczkę i zobaczymy czy blokada portów i firewall coś da.

ja mam jeszcze zone alarma(firewall) i ad-aware i komputer jest czysty :slight_smile:

Avast

Avast, system firewall (zapora systemu windows) oraz użycie szarych komórek naprawdę wystarczy.

Także rezygnacja z Internet Explorer’a i Outlook express’a znacząco zmniejsza ryzyko złapania jakiegoś scierwa.

Lost World ja nawet nie mogę pobrać :frowning:

…a odbiegając trochę od tematu to powiem ze… naprawdę warto raz na rok wydać te parę groszy i kupić jakiegoś antywirusa :wink: