Szukam dobrego keyloggera

Ma tworzyć plik tekstowy z tym, co piszę na klawiaturze i nazwą okna, w którym dana rzecz jest wpisywana. Ma zajmować mało zasobów i niczego nigdzie nie wysyłać.

Programu szukam dla siebie. Mam dosyć utraty tego, co napisałem i zapomniałem zapisać lub napisałem gdzieś w necie, a strona po kliknięciu wyślij pokazała błąd lub wylogowanie. Program ma być maksymalnie prosty, ale nie może zapisywać backspace jako {backspace} tylko ma wykonać ów backspace. Może mieć też funkcję usuwania starego backupu np. po 3 dniach.

Na wypadek, gdyby ktoś uznał to za poszukiwanie narzędzia do niecnych celów: NIE SZUKAM ROOTKITA. Nóż też jest narzędziem niebezpiecznym, choć zwykle służy do krojenia np. chleba.

Ja znam tylko: KGB Employee Monitor 4.2.2.809

Ale prawdopodobnie z Backspacami zapisuje (może da się zmienić w opcjach?)

Zawsze kopiuj sobie posty przed wysłanie: Ctrl+a, ctrl+c.

Dobrze jakbyś miał jakiś program powiększający schowek systemu, np. Yankee Clipper III, który zapisuje wszystko co masz skopiowane i trzyma przez jakiś czas.

Równocześnie zaznaczam, że problem z: połączenie zostało przerwane nie przeszkadza w operze, gdzie po wciśnięciu wstecz, post jest napisany tak jak przed wysłaniem. Między innymi dla tego właśnie Opera jest wg. mnie najlepszą przeglądarką do mojego użytkowania.