Szukam dobrej karty graficznej ---> MAX 700 zł

marcin___170392

To co mówiłeś przedstawię koledze mojego taty (jest informatykiem) Spotkamy się w styczniu.

Może cię zatrudni jak jesteś pełnoletni:D

Możecie dalej proponować( jak coś to naprawdę mi sie to przyda … inni na innych forach takie tematy robią dla zbity:D)

Foxconn P35A

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 21:18

Zotac od 810-870 zł. Do świat stanieje.

hehe bez przesady :smiley: pełnoletni nie jestem… a proponuję Ci to co uważam za dobrę, a nauczyłem się trochę właśnie na tym forum :slight_smile:

Jakbyś czytał cały temat, to d-_-b chciał cały zestaw. Więc podałem mu go, wraz ze wskazówką.

Obie płyty wręcz identyczne. Jeśli ktoś chce mieć raid i więcej portów usb oraz urządzeń sata, to wybierze MSI. Jeśli zaś ma zamiar wycisnąć tych parę MHz więcej przez FSB, to niech bierze Foxconn’a…

Foxconn oferuję 12 portów USB <- na co komu więcej? Poza tym w testach MSI sprawiała więcej kłopotów niż Foxconn.

Dokładnie :slight_smile: Moim zdaniem Foxconn robi bardzo dobre płyty, w testach wypadają minimum dobrze…

Ja się nie znam na płytach!!

Zdaję się na wasze propozycje!!

To jak myślicie poczekać na dobre quady czy kupować C2D??

Na przykład? Mimo, że oferuje dużo portów (moje niedopatrzenie), to nadal nie zmienia to faktu, że nie obsługuje on raid…

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2521-26

Popatrz sobie :slight_smile: Zobaczysz, że Foxconn otrzymuje większe oceny…

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 21:48

Sory ale tu Ci nie pomogę… Z Intelami nie miałem styczności, wiem tylko, że Quady nie są wcale takie znakomite: bardzo mocno się grzeją. No ale kolejne modele mogę okazać się dużo lepsze. Do Swiąt dużo się zmieni :slight_smile: I wtedy zorientujesz się co lepiej kupić.

A RAID 0?

chodziło mi o to że d-_-b chciał aby sama karta kosztowała do 700 zł

Chodzi mi o to że jak ktoś proponuje samą kartę to tak max około 700zł.

Jeśli cały zestaw to tak jak wcześniej pisałem. :smiley:

Może być też procek z athlona :smiley:

Czy to prawda, że procesory z Pentum D tak mocno się nagrzewają, że wystarczy na ogrzanie całego pokoju??? :smiley: … Może by tak zaoszczędził na ogrzewaniu :-k

Wiecie co niema sensu teraz się kłócić kompa kupuję w styczniu więc może się dużo zmienić :smiley: Piszcie narazie tylko to co uważacie, że w styczniu/lutym będzie można kupić za normalną cenę (taką co wytrzyma budżet rodziców i mój… no i babci :D).

Nie zapomnijcie się odezwać w styczniu, oczywiście będę brał pod uwagę to co mówiliście teraz!

Więc jak coś ciekawego Albo jakiś super zestawik ktoś wymyśli to proszę o napisanie.