Szukam dobrych i szybkich pamięci RAM DDR2

Witam chciałbym sobie kupić 8 GB RAM-u [2x(2x2GB)] DDR2 i nie wiem na którą firmę się zdecydować.

Patrzyłem na GeIL’e, Patrioty i KingStony, ale sam już nie wiem.

Szukam pamięci o dużej mocy (tj. szybkie) i nie moge się zdecydować.

Może doradzicie coś? :slight_smile:

Wiem, że 8 GB to troche przesada, ale cóż, potrzebne i tyle :wink:

Potrzebne Ci 8 GB?Do czego?

jak mus to mus:) To może podaj budżet??

Ale właśnie, do czego ci 8 GB ramu, tyle to do grafiki komputerowej…

jeszcze dziwi to bo ma już 4gb! może mania wielkości:)

Według mnie 4 GB na Viste jest w sam raz :slight_smile:

Bez urazy, ale on nie pytał nikogo o to czy 8GB jest potrzebne czy nie…

Co do Twojego pytania. Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz. W miare przystępnej cenie i do tego w miare dobre są np.

Geile Black Dragon.

Mam 800 zł :slight_smile:

Hmmm… potrzebuje po to by starczyło na przyszłość :wink:

Na przyszłość…są ludzie co kupowali kilka lat temu 2x GF 6800 w SLI, że niby na przyszłość i za 3 lata wszystkie gry będą chodzić na maxa…Na przyszłość będą już może DDR3 czy DDR4, ale jak chcesz 8GB DDR2 to proszę bardzo, może jakieś OCZe Titanium czy Platinium?

Bez komentarza :x

E co masz do zarzucenia tym pamiecia??

W sumie też jestem ciekawy co ma do zarzucenia w internecie są bardzo dobre opinie o nich i nie najgorzej się kręcą do 1000 chodzą luzik a nawet i więcej

po pierwsze jak dojdą do 1000mhz to nie są stabilne, nie mają radiatorów i 950mhz chodzi stabilnie ale tylko przy 2.5V…

często lądują w serwisie i lepiej nie brać 8GB bo do visty w 100000% starczy 2gb…

jeśli 4gb jest na viste w sam raz to coś masz skopane z kompem bo u mnie 2gb starcza jeszcze na bardzo wymagające gry…

Nie napisałem, że system mi działa źle, wręcz przeciwnie działa pięknie, ale po prostu chce więcej ramu :stuck_out_tongue:

Przy systemie tak jak i w grach nie poczujesz żadnej różnicy mając 8 gb ramu. A no tak, mapka w Crysisie sie bedzie ładowała 1,5 sekundy szybciej, zapomniałem :smiley:

No co chesz?? gościu pewnie chce przed kolegami zaszpanować ze 8 GB ramu - wolno mu… A ze nie przyspieszy to praktycznie w żaden sposób kompa to już inna sprawa :wink:

To już chłopie… lepiej poczekaj do wakacji, jak mają wejść (znów… :expressionless: ) nowe karty od Nvidii, wtedy może sobie takową zakupisz :P. Po co Ci 8 Gb RAMU :o :o ?

Nie odczujesz różnicy nawet pomiędzy 4 gb, a 6… więc?

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/346 … Visty.aspx

A zresztą jak wyjdą nowe karty będą piekielnie drogie wiec na razie mi ta starczy, a jesli chodzi o pamięć i ten artukuł to przeczytałem, ale nawet na 4 GB Vista portafi przyciać :slight_smile:

No to skoro tak, to kupuj jakieś OCZ-ki Reapery, albo Goodramy PRO i ciesz się 8 Gb ramu :roll: .