Szukam drukarki i aparatu cyfr. Oba do 350 zł

(Danni1100) #1

Siemka. Mam do wyboru na gwiazdkę drukarkę albo aparat, ma być max 350 zł.

Aparat cyfrowy , najlepiej żeby była do niego dołączona karta pamięci. Ważne żeby Megapixeli było więcej niż 5.0 bo już raz dostałem taki aparat :smiley:

Może sami korzystacie z jakiegoś aparatu w przedziale cenowym do 350 zł ?

Drukarka laserowa , max 350 zł, ważne aby były TANIE ZAMIENNIKI tonerów. Ma się nie zacinać, tonery mają wystarczać na

w miarę dużo tych karteczek :stuck_out_tongue: A i żeby na USB była, inna opcja odpada.

Szukałem trochę po necie, ale jest miliony drukarek i aparatów. Nie chodzi mi o znalezienie, tylko

może ktoś akurat ma taki sprzęt i może go polecić :slight_smile:

(Viaroma) #2

Ty chyba za duzo wymagasz ...zastanow sie...

(Danni1100) #3

No co :stuck_out_tongue: Szukałem trochę po necie, ale jest miliony drukarek i aparatów. Nie chodzi mi o znalezienie, tylko

może ktoś akurat ma taki sprzęt i może go polecić :slight_smile:

(lith) #4
  1. Drukarki laserowe za taka kasę to będą najtańsze modele... czyli te z mniejszymi i droższymi tonerami. Może porównując z atramentem wychodzi porównywalnie, ale w droższych, do zastosowań zdecydowanie bardziej biurowych laserach koszt druku jest dużo mniejszy.

2. Od aparatu za taką kasę też cudów nie wymagaj ;] No i rozdzielczość to nie koniecznie najważniejszy parametr. Może aparat mieć większą, a robić gorsze zdjęcia.

(Danni1100) #5

lith - nie chcę robić zdjęć czy wydruków żeby było każdą komórkę świata widać :smiley: Ma robić nie najgorsze zdjęcia/wydruk.

Masz coś godnego do polecenia ? Nie wymagam tonerów za 10 zł :smiley:

(sla17) #6

Rozejrzyj się za Brotherami, one mają tanie zamienniki potem i można drukować do woli (nie wiem czy wszystkie, bo szczerze średnio mnie to interesuje :D)

(Neon1992) #7

O aparatach poczytaj sobie TUTAJ.

(Danni1100) #8

O, dzięki, o takie coś mi chodziło

-- Dodane 14.12.2011 (Śr) 20:42 --

Dobra, z tego co wyczytałem o dobrą drukarkę w tej cenie trudno będzie, dzięki za chęci.