Szukam filmiku który pokaże jak wymienić wentylator CPU

Czy ma ktoś link który przdestawia jak wymienić wentylator razem z radjatorem na procku???

Prosze o linki.

Z góry dzięki! !!

Tak w sumie to jest sporo różnych rodzajów montażu itp… inne zaczepy i takie tam napisz co masz to ci powiemy jak zrobić ;] bo filmów specjalnie chyba nigdzie nie widziałem

–edit–

coś jednak na youtube można znależć np: http://pl.youtube.com/watch?v=b6NbPMQgw … re=related

Są różne radiatory pod różne gniazda procesora. Filmiku nie widziałem, ale jak kupujesz procesor albo chłodzenie do tegoż procesora, to powinna być do niego dołączona książeczka z obrazkami :wink:

Mam socket 775,i poprost szukam filmiku jakiegoś który mi pokaże jak założyć nowy cooler(Coolermaster Hyper TX2) od zmywania starej pasty do założenia nowego coolera.

czyli od samego początku do samego końca jakie przace mam wykonać.

No to montowanie 775 jest w tym filmie co podałem… tylko tak od połowy na oko ;]

Apropo pasty ja na ogół ścieram starą po prostu jakąś chusteczką papierową albo jakoś tak…

A kładzenie nowej to już inna zabawa ;] kup jakąś dobrą pastę i najprościej wylewasz małą kulkę pasty na środek procka i rozsmarowujesz … najwygodniej jakąś kartą kredytową lub czymś w tym rodzaju ;]

Chyba że nie zmieniasz pasty i montujesz tą co jest na chłodzeniu ;]