Szukam gierki multiplayer o niskich wymaganiach

Niedługo wyjeżdżam i będę miał do dyspozycji 2 kompy, wpadłem na pomysł żeby połączyć je ze sobą i pograć w chwilach totalnych nudów w jakąś gierkę z kumplem. Problem w tym, że sprzęt jest delikatnie mówiąc niezbyt zadowalający.

Napiszę parametry gorszego z nich:

-procek pentium3 500mhz

-288mb ram

-grafa matrox milleniumG400 (szczerze- nie wiem co to jest :stuck_out_tongue: )

Nie piszcie mi o grach typu Heroes 3 bo qmpel niestety nie lubi strategii :? więc chodzi mi bardziej o zręczościówki, ściganki itp.

Z góry dzięki i pozdro :mrgreen:

/EDIT sorry że 3 razy ale pojawiły się jakieś errory, nie moja wina

Quake III :smiley:

Soldat :smiley:

Worms World Party pewnie kosztuje dychę albo mniej. :smiley:

Medal Of Honor Spearhead - moim zdaniem świetna sieciówka! !!

Tylko, że Spearhead to dodatek do Medal of Honor Allied Assault, więc żeby zagrać w Spearhead trzeba mieć też podstawową wersję MoH, która też ma tryb multiplayer. :slight_smile:

CS 1.5 + Boty [tu pewnie bez cfg na fpsy sie nie obejdzie :P]

Worms World Party

Diablo 2

Q2

QuakeWorld

Wczoraj widziałem w MediaMarkt grę Day of Defeat. Multiplayerowa strzelanka w realiach II wojny światowej na silniku Half-Life. Ale na tej karcie graficznej nie pójdzie. Podejrzewam, że na tej karcie nie pójdą żadne gry, które mają multiplayer.

cs 1.6 :smiley:

dzięki :slight_smile:

A macie jakieś samochodówki czy coś w tym stylu? żebyśmy mieli alternatywe w razie znudzenia ciągłym strzelaniem :stuck_out_tongue: Mogą być też minigry

jak chcesz to możesz na necie pograć w runescape bardzo polecam bo sam gram :wink:

i nie jest to strzelanka

0mfg0rz , chodzi mi o gry w które mogę grać dzięki połączeniu 2 kompów kablem

z samochodówek polecam Flatout :smiley: tyle że nie znam jej wymagań sprzętowych:D ale gierka przednia:D

Z wyścigów o małych wymaganiach to polecam NFS Porsche Unleashed jesli nie jesteś ze “starej gwardii” NFS i nie znasz popszednich części że to jest na prawdę extra gierka nie to co te kupy począwszy od NFS Underground a skończywszy na Carbon w stosunku do których brak słów!