Szukam gry w stylu horroru

(system) #1

Witam , poszukuje na pc gry cos ala Resident Evil ale z kamera z oczu FPP , gra moze byc nowa bo kompa mam nowego i moge sobie pozwolic na jakas ekstra grafe (wreszcie) ...

(Adarek) #2

Doom 3 , Prey , The Suffering , Evil Dead , Psychic detektiv , Silent Hill .

(Denzi) #3

jezeli chcesz sie real przestraszyc, polecam pograc w nocy w sluchawkach na uszach w F.E.A.Ra normalnie maaaaasakra :twisteD:

(system) #4

doom 3 odpada bo to kicha , w the suffering widok zza plecow chyba jest , a to call of cthulu tak to sie pisze ?? to fajne ??

(Adarek) #5

To napisz jakie (tytuły) odpadają bo w/g ciebie to

.

Nie będziemy wtedy zgadywać.

A The Suffering ma tak i tak.

(Mop Daniokloc) #6

Condenamed Criminal Orlgins (czy jakoś tak). Super gra, lecz przy dłuższym graniu nuży...

(Akosinsk) #7

Ja pograłem trochę w Doom 3 - i faktycznie może przestraszyć jak się człowiek da wciągnąć w historię. Nie zgadzam się, że to kicha ale - jak uważasz.

Do straszenia nadaje się też Fear - popróbuj. Wiele momentów naprawdę stawiało włosy na karku. Zwłaszcza podczas gry w nocy.

Z innych rodzajów strachu: ciekawe jest poczucie beznadziejności sytuacji w Starship Troopers - kiedy z byle jaką pukawką trafiasz w stado kilkuset pająków wielkości dwóch metrów każdy :? Można się spocić.

(system) #8

a w tego call of cthulu ktos gral ??

(Adarek) #9

Ja nie grałm ale zobacz :

:arrow: http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=747

:arrow: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=3342

Wymagania:

I dla tej gry warto było :

:hahaha:

(fiłek) #10

Polecam F.E.A.R. i tak jak pisali w nocy podobało mi sie szczególnie zakończenie :smiley: pełne gacie w nocy :smiley: :smiley:

(Denzi) #11

oo tak w FEARA w nocy grac to masakra,idziesz sobie tu nagle jakas dziewczynka sobie przechodzi uuu poezja :twisted:

(Myszonus) #12

Cold Fear. Ma w sobie to coś. 8)

A przy F.E.A.R można sobie :ziew:

(Denzi) #13

Eeee,bez przesady :wink: nie wiem jak ciebie ale mnie ta gra w nocy zdeka przeraziła :twisted:

(CwAnKi <@>) #14

Ja bym proponował <<< :smiley: :lol: << the Suffering Ties That Bind <<

Całkiem niezła :wink:

(michalj82) #15

Ja polecam Nosferatu: The Wrath of Malachi.

(system) #16

słaba grafa (z 2003 roku gra) ja szukam cos z tego roku , zeby byla extra grafa i ogolnie gra fajna ,niebede grac w gry z 2003 roku na 2 tygodniowym kompie no bez jaj :stuck_out_tongue:

(Denzi) #17

:arrow: Sillent Hill

:arrow: F.E.A.R

Nowe gierki :wink:

(el polaco) #18

F.E.A.R. wymiata :smiley: są makabryczne sceny.

a z takich fajnych to windie jak gasnie swiatlo i na chwile sie zapala i jest ta dziewczynka i potem swiatlo gasnie . Duzo niezlych scen D:

(Myszonus) #19

ludzie mam pytanie - co wy strasznego widzicie w F.E.A.R ? :shock:

(Denzi) #20

:-k Mnie się w tej grze klimat bardzo podoba :smiley:

Idziesz sobie przez jakiś korytarz tu jakiś szelest cień,to mi się podoba :wink:

Nie lubie gier typu Doom III 0 klimatu tylko "rozpierdziel" :wink: