Szukam gry

Witam

Szukam jakiejś ciekawej gry strategicznej. Na swoim kącie mam już CULTURES 2, MEDIEVAL TOTAL WAR, ORIGINAL WAR, ZEUSA, CYWILIZACJE <— nie wciąga mnie specjalnie (za mało jednostek mogących wziąść naraz udział w bitwie). Będe wdzięczny za sugestie.

Z góry dzięki

Red Alert 2 8)

Shogun

Red Alert 2 RLZ :smiley:

>> Ja bym proponował <<

…Age of Empires III: The WarChiefs…

Kozacy 2 wojny napoleonskie albo american conqest :mrgreen:

sebastianp88

Proszę o zmianę tematu na konkretny, mówiący o problemie.

AGE OF EMPIRES 3.Gierka kozacka i w dodatku tania,bo tylko 50 zł.

Rise of Nations, bardzo fajna, takie Age OF empires lub Empire Earth ale do czasow dzisiejszych włącznie

wszystko zalezy jaki typ strategi lubisz, walki plemion na kijki i kamienie czy walki czolgow i robotow :stuck_out_tongue:

mozesz tez Company Of Heroes, slyszalem ze bardzo dobre, nie wiem czy w Polsce juz jest

No i powiedz jaki masz sprzet zeby w ciemno nie wybierac

Polecam Company of Heroes mam ją już od 13 Października i gra po prostu wymiata grafika jest rewelacyjna i gre też ułatwia spolszczenie.

Tylko jak checsz pograć na średnich detalach lub na wysokich to przydała by się karta grafiszna 7600 GS a najlepiej 7900 GS żeby ta gra chodziła płynnie :slight_smile:

Wszystkie części… :slight_smile:

Ja proponuje wszystkie 3 cześci Age Of Empire I,II,III

I do tego kozacy chyba sa dwie cześci i twierdze 2+dodatek jest etraz w sklepie

Oraz EMPIER EARTH

PLATHON

JACKET ALIANCE I i II

i to chyba wszystko

A czy ktos pamieta tytuł gry która powstała na podstawie ksiązki F. Herberta Diuna powstał bodajze w 2002 i napewno nie nosi tego samego tytułu jak ksiązka :smiley: pomoze ktoś??

emperor battle for dune

warcraft 3 :smiley:

ja poleciłbym ze swojej strony ,Spellforce" 1 i 2, ,Warlords Battlecry" 2, 3, ,WP BoŚ"

podziękowanie dla usera kapela własnie o to mi chodziło 3m się

warcraft II - klasyk :slight_smile: albo freecraft :slight_smile: otwarty warcraft II :slight_smile: