Szukam jakiegoś programiku do łączenia się internetem

Witam , szukam jakiegoś programiku do łączenia się internetem. Chodzi mi o taki program np. coś podobny do Netstumblera ale żeby brał mało pamięci procesora i innych. Żeby w tym programie była funkcja Connect lub połącz bo w netstumblerze nie widzę żeby była funkcja jak połącz. :expressionless:

To człowieku musisz trochę pojąć wiedzy z zakresu sieci - bo ja się za Ciebię nie połączę. Jak jest wifi to tylko kodowania wpa-psk nie da się przerobić. Poczytaj o linuxie i programach wireshark oraz aircrack-ng.

Roam About 802.11 DS i potrzebuje programu do łączenia się z siecią. Orginalnego oprogramowania nie mam.Acha żeby program za dużo nie używał ramu i pamięci

Dodam ze program ( Utility ) pobrałem z strony producenta i nie pokazuje sieci ani zasięgu.

A windowsie przecież jest Zero Configuration i mozna sobie poradzić bez softu dla karty (nie mylić ze sterownikami).

Te oprogramowanie tez sprawdziłem. NIE DZIAŁA. Mi potrzebny jest jakiś program do skanowania i do połączenia.

Ten program tez nie działa prawidłowo.Pokazuje tylko słaby sygnał i nie widzi sieci.

No to jak nie widzie sieci to albo musisz zainwestować w lepszy sprzęt albo pochodzić z anteną. A jakaś sieć jest w ogóle w okolicy??

Dziwne bo netstumbler widzi mi sieci (3) i sygnał jest nawet nawet.

WifiHopper wykrywa dużo sieci, no i ma opcje połącz:)

Ale jest on pod winde 98 i jest z tym systemem Kompabitylny.

Dzięki. :wink:

Wi fi hopper jest wersją 15 dniową a szukam wersji darmowej lub trial ale z kluczem

Ale to zależy jaką masz kartę wifi. Niektóre jednak fałszują poziom sygnału - albo można powiedzieć

pokazują bez żadnego bezwzględnego poziomu porównania. Wyznacznikiem jednak jest tu to czy karta się połączy

(oczywiście jeśli da się do danej sieci) i czy nie przerywa połączenia - jeśli jest ono nawet na niskim poziomie.

Druga sprawa - jak to będzie działało na niskim poziomie sygnału.

Trzecia sprawa - pytanie jakie ustawienia prędkości przesyłu oferuje usługodawca. Jak jest szybkie to przy słabym sygnale nie zaznasz spokoju - ciągle będzie coś nie tak…