Szukam karty graficznej

Witam!

Bardzo bym prosił o pomoc w poszukiwaniu jakiejś dobrej wydajnej i taniej karty graficznej.

zakres kasy do 500zł

z góry dziekuje .

tu jest screen z everesta

komptt9.th.png

dodam ze zasilacz: wczoraj kupiony tagan 500watt

Radeon HD 4850, firma dowolna chyba, że nie referent, ale jeszcze chyba niedostępne w sprzedaży z nie referencyjnym chłodzeniem.

moze byc ale małe parametry poczekam na dalsze podpowiedzi

;p

http://www.gral.pl/preview/Gigabyte/GeF … 00_83.html

To mogłoby być bardziej opłacalne ?

ocb? małe parametry? :o

do 500zł najlepsza karta to HD4850, za około 450zł z apollo.pl

nie bierz od Gigabyte bo ma zaniżone takty, weź Powercolor (najtańsza oprócz Gigabyte)

nie czekaj na więcej postów, bo nie ma po co, to jest najlepszy wybór :wink:

zobacze jeszcze moze ktos cos lepszego da ;p

aha :stuck_out_tongue:

to żeś zarzucił :x

rewelacja :x

po prostu full wypas rewelacja :x

teraz proszę, uzasadnij dlaczego mu to zaproponowałeś :expressionless:

seba014

nie słuchaj go, bierz to co ic doradziliśmy czyli Powercolor HD4850 z apollo.pl za 450zł :wink:

ok ;p.

Dzieki wszyskim ;p

Narka!

pierwsza karta droższa od radka o około 150-200zł a wydajnościowo taka sama niekiedy minimalnie lepsza niekiedy gorsza, a ta druga karta; | cena 40zł mniej w wydajność dużo niższa w wyższych rozdzielczościach

w apollo.pl masz tańszą, od zaufanego sklepu:

http://www.apollo.pl/store/show_detail/46530

niczym się nie różni od ASUS’a(tylko zawartością BOX’a) a jest o 25zł tańsza :wink:

ja mam PowerColor’a i jest ołkej:) nawet jakis taki chłodniejszy niż wszyscy mówią nie wiem dlaczego:P

PowerColor raptem stała się dobrą firmą, produkującą cacka ? :o

nom, ogólnie wszystkie karty HD4850 są rewelacyjnymi kartami :wink:

a jak tam twoja propozycja, 9800GTX, podasz jakiś powód? :lol:

ja wiem że masz HD 4850 radka i oczywiście że to jest dla Ciebie naifajniejsza karta bo niemasz innej ale czy PowerColor to dobry wybór?

a skąd wiesz że mam HD4850? właśnie że nie mam, ale to ty się zachowujesz jak małe dziecko, bo udzielasz rad na temat o którym nie masz nawet najmniejszego pojęcia :x po prostu żal.ch :x

żyj dalej w przekonaniu że 9800GTX to najlepsza grafa pod słońcem bo to przecież GieTeIks, ale nie polecaj jej na forum.dobreprogramy.pl bo się ośmieszasz :expressionless:

A jeden pies jakiego producenta - i tak są toczka w toczkę identyczne, poza nalepką na chłodzeniu.

Jakim raptem? zawsze robili dobry sprzęt.

imo cyferki.

Ja też polecam Ci Radka 4850. Widziałem tyle testów wydajności… Na prawde się opłapa za taką cenę.