Szukam małego, prostego progr. do wyłączania internetu

szukam małego, prostego najlepiej niewidocznego progr. do szybkiego odłączania w razie potrzeby internetu. Przesadzający z netem mój syn rozpracował już blokowanie w ogniomurku. Program powinien prosto i szybko dawać możliwość włączania i wyłączania neta. Wskazane by bylo aby dawał możliwość również przeglądania raportu z długości przebywania w necie. Było by całkiem super jeśli można by uruchamiać go hasłem.

Hmm, może coś z typu cenzor, opiekun???

Chyba Kalendarz XP jest taka opcja przebywania w internecie.

Eh, ten program jest niesamowity - jest po prostu uniwersalny.

Fajnym programikiem jest Beniamin. Łatwy w obsludze, i ciężko go obejść :slight_smile:

tak przeglądałem, byłby super gdyby nie to, że ma mnóstwo nieprzychylnych recenzji przez użytkowników (dobreprogramy).

Adam_W

Kalendarz XP niestety nie ma takich opcji.

Może coś innego ? Chętnie usłyszę jakieś propozycje.

koleś2

Ależ ma, przynajmniej u mnie. Tam gdzie sprawdzasz czas uruchomień kompa, jest też zakładka o internecie.

No mercy jest programem skutecznie ograniczającym czas spędzany przed komputerem. Program przeznaczony jest dla rodziców, których dzieci spędzają zbyt dużo czasu przed komputerem. Program nie tylko powiadamia użytkownika, jak długi czas spędził wpatrując się w monitor, ale wyłącza komputer i uniemożliwia dalszą pracę w Windows.

Masz linka: http://www.download.net.pl/5844/No-mercy-11/

Kodex

Wydaje mi się że to da się obejść przez tryb awaryjny, ale jak przetestuje, dam wam znać.