Szukam moda do emule

szukam moda do emule ale nie takiego dowolnego. mam bardzo dobre połączenie 784 kbps i szukam moda który oferował by bardzo wysokie transfery. tak dla informacji mam net przes astera. jest jeszcze drugi problem. orginalny klient i mod pavcio starsznie mulą mi komputer. zdarza się że podczas przeglądania netu obciążenia powodowane przez emule.exe sięga 80%. tego problemu nie miałem przy emule+ ale dowiedziałem się że jest on szkodliwy dla siecie ed2k i dlatego uznałem że musze go wymienić. dzięki za wszelkie rady :slight_smile:

takowego raczej nie znajdziesz :smiley:

Z modami nie jest tak łatwo. Mody sobie musisz sam porównać metodą prób i błędów. To będzie najlepsze dla Twojego komputera.

A mody masz tutaj :arrow: http://www.emule-mods.de/ POZDRO

wgrałem tego moda ionix i wydaje mi się że sprawniej działa od oryginału. zobaczymy. poprubuje jeszcze parę innych.

dzięki :wink:

W ustawieniach każdego eMule są opcje, które pozwalają zmniejszych pamięciożerność i procesożerność tegoż programu.

wszystkie zaznaczone :smiley:

Złączono Posta : 01.07.2005 (Pią) 9:34

a może jadnak ktoś by coś polecił bo tych modów jest cała masa. gdziś czytałem o modzie LeD ktoś wie co to jest? ponoć yworzony przez użytkowników astera o chello