Szukam monitora 22"

wszedzie go polecam :smiley: juz pare razy dokaldnie tak samo opisywalem ten monitor :smiley:

Dokładnie to samo… czyli w końcu do czego ten monitor będzie dobry? :slight_smile:

Możliwe, że go wezmę.

A, temat martwych pikseli - czyli na iiyamie mogę mieć niezłą choinkę. 10 pixeli martwych, a gwarancja tego nie obejmuje? Eh, LCDka jeszcze nie miałem, więc trochę się tego boję. Często coś takiego występuje?

jak kupisz iiyame to w najgorszym przypakdu masz 1 miesiaczna gwarancje i co kolwiek wyskoczy CI na matrycy to daja CI caly new monitor:) wiec pzrez pierwsyz miesiac nei wylanczaj go wogole i juz :slight_smile:

bo jak nie wyskocza po 1 meisiacu swiecenia to beda dlugo swiecic :slight_smile:

W LG masz 30dniową gwarancję na każdy pixel, u mnie żadnych nie było :slight_smile:

albo

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/299836

Czy te LG naprawdę mają kontrast 10000:1 i reakcje 2ms??

Nie. W monitorach nie można się sugerować prawie żadnymi danymi :smiley:

kontrast pewnie dynamiczny, a czas rekacji to słyszałem gdzieś że podawany jest po najkrótszej drodze czyli od czerni przez szarości do bieli i z powrotem do czerni

Podałem wcześniej linki do testów, tam masz podany rzeczywisty czas reakcji i kontrast.