Szukam mp3 - Stan Borys

Może z Wami mi się uda ?.. Szukam od kilku już miesięcy utworu Stana Borysa “Coraz to z ciebie…” Tylko jeden raz udało mi się połączyć z internautą posiadającym ten kawałek, ale zerwał połączenie w trakcie pobierania. Może istnieje już jakaś płatna, oficjalna strona, skąd mógłbym ten utwór zakupić?

Witaj! :slight_smile:

http://www.stanborys.com/display.cfm?view=music

Waterproof] co tak krótko, dzisiaj żadnej filozoficznej gatki nie będzie :?: ;-).

Co do tematu poszukuja może na aukcjach intertowych rypu:

:arrow: http://www.allegro.pl

:arrow: http://www.swistak.pl

Niestety - “ani tu, ani tam”. Oficjalną stronę S.Borysa znalazłem oczywoście już dawno, a zamieszczony tam jest - jak zwykle- tylko kawałek utworu… :frowning: :frowning: :frowning:

wydaje mi się, że źle trafiłeś bo chodzi Ci chyba o nielegal mp3 ?

jak nie to saviola podał Ci adresy gdzie można zakupić

Treść posta raczej temu przeczy.

Szukałem dla Ciebie tego utworu ale ani w iplay.pl ani w soho.pl (serwisy sprzedające legalne utwory mp3) go nie mają…

Po prostu bardzo chciałbym mieć ten utwór - a nie jestem krezusem, żeby stać mnie było na zakup całej płyty (oferują strony polonijne USA).

Natomiast - jak napisałem - ten jeden kawałek chciałbym kupić, ale chyba nie bardzo jest od kogo. Naprawdę, daję uroczyste słowo honoru, że wcale bym się nie pogniewał :smiley: gdyby ktoś mi przesłał ten utwór nieodpłatnie…

__________________________

Pozdrowionka! - aha - życzcie nam szybkiej poprawy pogody, bo woda zaczyna mi podchodzić pod okna !..

Faktycznie… Ciężka sprawa z tym utworem… Ostatnią deską ratunku wydaje się być napisanie do samego Stana Borysa… Jego adres e-mailowy dostępny jest na Jego stronie www.

Uważaj, bo mu wyśle… On pewnie dostaje tyle mejli ile przez tydzień na forum jest otwieranych topiców :smiley:

Oczywiście kolejny offtopic.gif

Uważaj, bo Cię zaraz zabanują… Nie będę protestował :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Choć już nie młody, jeszcze naiwny …

Wysłałem maila z prośbą :? :oops:

Może Cię zaskoczę kaytekk - ale ja takiego maila wysłałam w minioną niedzielę z tym, że z prośbą o całą płytę pt. “Pisze pamiętnik artysty”.

Chciałam Ci tym samym sprawić niespodziankę! 8)

A teraz niespodzianki juz nie ma, bo nie wytrzymałam… :frowning:

Ta prośba jest poparta tak abstrakcyjnym uzasadnieniem… że nawet bym tego nie potrafiła teraz po “ludzku” wytłumaczyć… :smiley: Może to zrobi wrazenie… 8)

Wiem oczywiście, że sam artysta tego nie zobaczy i wszystko jest zależne od jego “sekretariatu”, ale cóż szkodzi spróbować…

Masz teraz podwójną szansę na ten utwór! :lol:

Żeby było ciekawiej, to ja też napiszę, że wysłałem… 8) Z kolei ja - tylko o tę jedną piosenkę. Zobaczymy co to z tego będzie… :smiley:

Jest już nas troje… :smiley:

:smiley: :smiley: :smiley:

No to Pawek bezsprzecznie nadajemy całą “trójcą” na tych samych falach… 8)

Grunt, to osiągnąć cel… i to prawie, że medialny, a sukces medialny zestawu słów pt. “Ich troje” z pewnością stał się faktem… :lol:

kaytekk - obyś teraz nie mial kłopotu z nadmiarem… :smiley:

Gorzej będzie, jak sobie nasz czcigodny artysta pomysli - że być może to niecny spisek “rozchichranych internautów”… :twisted:

Nagły wysyp poszukiwaczy jednej mp3! :? :smiley:

Że też, Waterproof , musisz myśleć prawie zawsze tak samo jak ja… Nie inaczej jest w tym przypadku… 8)

Skoro już się dopisałem, to się spytam… W jakich językach napisaliście swoje listy :?:

Czyżby vide “Ich troje” ??? Brawo Michał !!

Jestem Polką - a Stan Borys jest przecież polskim artystą.

Dlaczego więc miałabym porozumiewać się z nim w obcym języku? :D:D:D

Prośbę o mp3 skierowałam przecież wprost do Niego i nie za bardzo mnie interesuje jakim językiem włada Jego “sekretariat”! :stuck_out_tongue:

Najwyżej im przetłumaczy… :lol:

Ja napisałem i po polsku, i po angielsku (wersja dla “Sekretariatu” :D).

Bez komentarza :stuck_out_tongue: :lol:

Powiem tak - cholera! Nawet sobie nie zdajecie sprawy, jakie to zrobiło na mnie wrażenie! :o :smiley: :smiley: :smiley:

No no! :smiley:

Dzięki - Waterproof i Pawek!

A tak nawiasem - przeglądając oficjalną stronę S.Borysa, można chyba dojść do wniosku, że jest co nieco zadufany w sobie, powiedziałbym nawet - z lekka trąci narcyzem … Jego reakcja może być rzeczywiście nieobliczalna (o ile to on będzie czytał nasze maile - w co wątpię)

_____________________

Pozdrawiam!