Szukam paczki sterników do fuji siemens v5505

Witam!

Szukam całej paczki wraz z instalatorem do laptopa Fuji siemens v5505, ponieważ na stronie producenta są sterowniki ale oddzielnie.

sterowniki pod Vistę Basic x86

Dzięki!

Nie łatwiej jest Ci je ściągnąć oddzielnie? Na to samo wychodzi…

mam odzielnie ale wychodza z tego bledy

Proszę zmienić temat na konkretny, popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Ty nie szukasz paczki sterowników tylko Vistę Basic x86 z skompilowanymi sterownikami pod laptopa Fuji siemens v5505 a to jest różnica !!

Proponuję poszukać na allegro albo w kompilować sterowniki w płytę instalacyjną Visty ewentualnie zamówić taki dedykowany system w sklepie.

Poza tym sterowniki możesz wyciągnąć sobie z działającego systemu.

A po drugie nawet jeżeli ktoś by ci takie sterowniki przesłał w formie plików exe to i tak ich nie zainstalujesz podczas świeżej instalacji systemu bo muszą być w niego w kompilowane to tak na tyle w telegraficznym skrócie.

No to jeszcze mało wiesz i musisz się jeszcze dużo nauczyć.

:rotfl2:

Powiedz mi, po kiego grzyba producent udostępniałby instalki sterowników, skoro jedyną możliwością ich zainstalowania byłaby integracja z płytą? :lol:

Zastanów się, co piszesz…

po co miałby nową vistę kupować? :rotfl2:

Nowy sposób szukania sterowników? Na allegro? :x

Do autora: odpowiedz czy ponowne ściągnięcie inną przeglądarką / u kolegi pomogło…

btw.

o jakich błędach mowa?

Ściągnąłem bez problemu ze strony producenta :slight_smile:

Mój upload tych sterowników: Paczka sterowników do Fujitsu Siemens v5505

??? dziwne rzecz mówisz. a pobierania sterowników z przypadkowych stron nie polecam. najlepiej strony producenta

Sterowniki są ze strony producenta, tylko albo ja nie zrozumiałem autora albo ma jakiś problem z nimi… Szkoda, że go nie opisał :confused: