Szukam paczki sterników do fuji siemens v5505

(Tomonek Myszka) #1

Witam!

Szukam całej paczki wraz z instalatorem do laptopa Fuji siemens v5505, ponieważ na stronie producenta są sterowniki ale oddzielnie.

sterowniki pod Vistę Basic x86

Dzięki!

(Marjaan) #2

Nie łatwiej jest Ci je ściągnąć oddzielnie? Na to samo wychodzi...

(Tomonek Myszka) #3

mam odzielnie ale wychodza z tego bledy

(JNJN) #4

Proszę zmienić temat na konkretny, popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(kazek31) #5

Ty nie szukasz paczki sterowników tylko Vistę Basic x86 z skompilowanymi sterownikami pod laptopa Fuji siemens v5505 a to jest różnica !!

Proponuję poszukać na allegro albo w kompilować sterowniki w płytę instalacyjną Visty ewentualnie zamówić taki dedykowany system w sklepie.

Poza tym sterowniki możesz wyciągnąć sobie z działającego systemu.

A po drugie nawet jeżeli ktoś by ci takie sterowniki przesłał w formie plików exe to i tak ich nie zainstalujesz podczas świeżej instalacji systemu bo muszą być w niego w kompilowane to tak na tyle w telegraficznym skrócie.

(Marjaan) #6

(kazek31) #7

No to jeszcze mało wiesz i musisz się jeszcze dużo nauczyć.

(Marjaan) #8

:rotfl2:

Powiedz mi, po kiego grzyba producent udostępniałby instalki sterowników, skoro jedyną możliwością ich zainstalowania byłaby integracja z płytą? :lol:

Zastanów się, co piszesz...

po co miałby nową vistę kupować? :rotfl2:

Nowy sposób szukania sterowników? Na allegro? :x

Do autora: odpowiedz czy ponowne ściągnięcie inną przeglądarką / u kolegi pomogło...

btw.

o jakich błędach mowa?

Ściągnąłem bez problemu ze strony producenta :slight_smile:

Mój upload tych sterowników: Paczka sterowników do Fujitsu Siemens v5505

(sosen86) #9

??? dziwne rzecz mówisz. a pobierania sterowników z przypadkowych stron nie polecam. najlepiej strony producenta

(Marjaan) #10

Sterowniki są ze strony producenta, tylko albo ja nie zrozumiałem autora albo ma jakiś problem z nimi... Szkoda, że go nie opisał :confused: