Szukam Photoshop CS4 PL

Szukam Adobe Photoshop CS4 Extended Trial w Polskiej wersji, nie znalazłem nic na stronie głównej producenta dotyczącej tej wersji językowej. Jeżeli ktoś wie gdzie można pobrać, bardzo proszą o link. Nie szukam spolszczenia. Z góry bardzo dziękuję!

Załóż Konto i pobierz Klik,doczytałem że jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Wcześniej szukałem na stronie Adobe i nie ma Photoshop CS4 Extended w Polskiej wersji za to jest fiński, francuski, hiszpański, holenderski, japoński, koreański, niemiecki, norweski, szwedzki i włoski, bardzo mnie to dziwi, że w sprzedaży jest pełna wersja PL ale żeby nie było trial, dziwne

Jedynie polską wersję możesz nabyć w sklepie.

Jak sprawdzałem na stronie Adobe to stało tam że jest dostępny w polskiej wersji językowej,pytanie może nie potrzebne,zarejestrowałeś się?Ewentualnie napisz zapytanie do działu technicznego Adobe,powinni pomóc!

Kolega pisał że interesuje go i szuka wersji Trial ,doczytaj post do końca,potem pisz.

  1. Kolega szukał konkretnej wersji. Nie widze tu wersji Extended.

  2. Jeśli to pełna wersja, której na dodatek nie trzeba instalować, to mam poważne wątpliwości co do legalności.

Post leci.