Szukam prog do zabezpieczania innych programów

Witam - poszukuję programu dzięki, któremu będę mógł dowolny uruchomiony program zabezpieczyć hasłem. Tzn. mam uruchomiony jakiś program, zminimalizowany do paska i jeśli na niego kliknę to wyskakuje mi okienko w, które muszę wpisać hasło aby móc zobaczyć zawartość tego okna - programu - podobna funkcjonalność jest w komunikatorze aqq - zabezpiecz.

Bardzo proszę o pomoc - bo często odchodząc od kompa nie chcę wyłączać jednego programu - musi on cały czas działać a chcę mieć do niego szybki dostęp.

Bardzo proszę o pomoc. :slight_smile:

Dokładnej nazwy Ci nie podobam bo nie znam zakresu takich programów, ale myślę że dobrym rozwiązaniem mogą być tu wszelkiego rodzaju programy do ochrony rodzicielskiej. Ewentualnie jeżeli masz hasło na system (mówię tu o Windowsie) to kombinacja klawiszy ALT+L powoduje blokadę komputera i konieczność podania hasła do profilu celem ponownego wejścia do niego, co prawda tutaj jest sytuacja gdzie nikt nie może skorzystać z kompa do momentu jak nie podasz hasła a jego podanie powoduje ze programy uruchomione są dostępne dla wszystkich.

LockThis…

http://forum.dobreprogramy.pl/blokada-dowolnego…