Szukam program który nagra mi video z oddzielnym dzwiekiem

Witam was internautów.

Moją pasją jest nagrywanie filmów z gier z moim głosem.

Poszukuję programu który jest bardzo dobry do nagrywania filmów z gier, oraz który nagrywa moją ścieżkę dźwiękową z gier oraz mojego głosu w oddzielnym pliku.

Znam co prawda program fraps, lecz on nagrywa tylko dźwięk z gry i nie dałoby chyba rady żeby jeszcze dodatkowo nagrywał mój głos.

Znacie taki program do moich potrzeb ?

Fraps ma coś takiego jak nagrywanie mikrofonu "Record External Input " w zakładce movies . Mirillis Action - polski program który nie tylko nagrywa ale ma w sobie wbudowany konwerter plików oraz automatyczne wysyłanie na YT koszt około 80 zł

CHUDYxp

Troszkę mnie źle zrozumiałeś. Wiem że program fraps posiada funkcję nagrywania dźwięku z mikrofonu, oraz bezpośrednio z gry.

Lecz nie chcę aby w serwisie youtube oglądający przypadkiem mojego głosu nie rozpoznał i dlatego chcę zmienić tonację głosu.

Więc potrzebuję programu który będzie mi nagrywał dźwięk z gry a ja będę mówił. Gdy zakończę nagrywanie żeby dało się zapisać plik audio i video oddzielnie.

Ulead Video studio powinien sobie poradzić bez problemu. Program pozwala na zapis niezależnych ścieżek dźwiękowych dowolną ich modyfikację nakładanie etc. A do tego pełna kontrola nad ścieżką video. Ma możliwość zgrywania z zewnętrznych źródeł dźwięku i obrazu oraz korzystania z gotowych plików multimedialnych na dysku. Polecam.

http://desmond.imageshack.us/Himg546/sc … res=medium

Tak tylko mi chodzi o program który nagrywa dźwięk z gry oraz mikrofonu w oddzielnej ścieżce oraz film z gier w formacie .avi.