Szukam programu do nagrania filmu!

Witam!!

Szukam programu do nagrania filmu np. AVI na DVD-VIDEO chodzi mi o program podobny do takiego co jest orginalnie w WIN 7 :wink:

Napisz dokładnie co chcesz zrobić?

Masz film w formacie *.avi i chcesz dokonać konwersji na DVD-Video i nagrać na płytkę, czy może nagrać sam plik na płytę DVD i oglądać na stacjonarnym odtwarzaczu? …albo jeszcze coś innego :o

Wyraź się konkretniej bo nie za bardzo zrozumiałem Twoją wypowiedź.

_ edit: _

Nie można nagrać pliku *.avi na DVD-Video ponieważ nie spełnia on standardów. Aby nagrać *.avi na DVD-Video należy go najpierw przekonwertować na pliki odpowiednie do tego formatu (*.vob, *.ifo, *.bub) więc stwierdzenie to jest bardzo nieprecyzyjne.

Ponadto większość nowszych odtwarzaczy bez problemu obsługuje pliki *.avi więc nie ma wtedy potrzeby dokonywania konwersji.

Wyraził się konkretnie. Nie chce nagrywać pliku na DVD, tylko na DVD-VIDEO.

Ja mam właśnie Win 7, więc nic innego nie instaluję, ale wydaje mi się, że darmowy Ashampoo powinien się z tym uporać.

pastus280 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych szukam i krzyków w tytule. Skoro piszesz w dziale Poszukuje, to po co powielasz bezsensowne informacje? Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978