Szukam programu do nagrywania na dysk muzyki z radia z gg 8


(Jurjam) #1

http://www.programs.pl/program,541.html tu znajdziesz .......otwiera sie razem z GG


(Chillout) #2

viewtopic.php?f=7&t=243132

Jak wyżej wymienione sposoby w moim linku zawiodą to:

Wchodzisz na główną stronę http://www.open.fm klikasz prawym przyciskiem myszki na przycisk słuchaj przy wybranej stacji do słuchania->Zapisz element docelowy jako... Zapisujesz na pulpit, otwierasz za pomocą winampa, nagrywasz za pomocą streamripper for winamp. Te programy znajdziesz w linku wyżej.


(Danielm86) #3

Instalujesz program Screamer Radio. Dodajesz kanały z http://www.open.fm i wciskasz zgrywaj.


(Chillout) #4

Może trochę jaśniej, bo też jestem ciekawy w jaki sposób dodajesz te kanały i naciskasz przycisk zgrywaj. (prawidłowo raczej nagr. ) Korzystasz w ogóle ze Screamer Radio?

Wypróbowywałeś w ogóle ten sposób przed podaniem go tutaj?


(Danielm86) #5

Służy mi głównie do słuchania radia. Nie napisze dokładnie co i jak, bo jestem w terenie:-P Jak w każdym szanującym się programie do słuchania radia dodajemy kanał z wybraną stacją. Klikamy Play. Obok jest przycirk Rec. Działa, bo sprawdzałem.

Chiliout

A co u ciebie nie działa?


(xyzzyx) #6

dupcengier24-zainstaluj Streamripper tak jak radzi "jurjam". Otwierasz na GG stację której chcesz słuchać, w Streamripperze naciskasz "Nagrywaj". Streamripper tworzy folder na pulpicie w którym umieszcza wszystkie nagrywane piosenki. Tak samo jeżeli chcesz nagrywać z WinAmpa. Później nagrania z tego folderu przesłuchujesz(n.p. przy użyciu WinAmpa) zostawiasz to co potrzebujesz, zbędne usuwasz. Pozdrawiam.


(Chillout) #7

Może źle to robię, więc chciałem się dowiedzieć. Wklejałem url z głównej strony stacji czyli www.open.fm i te streamingi mi nie działają w Screamer Radio. :slight_smile:


(Chillout) #8

Przykład:

Wchodzisz na tą stronę: http://nadaje.com/

Naciskasz ikonkę jednego z playerów przy wybranej przez Ciebie stacji.

Po kliknięciu na którąś ikonkę, otwiera się okno z playerem i kopiujesz na dole:

Oczywiście tylko sam adres bez słów: "link do przekazu live".

Wklejasz w Screamer Radio: Plik->Wklej url i gra stacja.


(Chillout) #9

Wchodzisz na np ten kanał: http://open.fm/magia-lat-70 i po prawej stronie masz listę pozostałych kanałów i przy każdej stacji znaczek winamp jak najedziesz na stację myszką. Otwierasz za pomocą winampa i nagrywasz Streamriperem for Winamp.

W Screamer Radio te stacje nie chodzą.