Szukam programu do odróbki video

Poszukam fajnego darmowego programu do robienia filmików, takiego, żeby był: prosty, miał dużo różnych efektów w tym efekt przebijających się dwóch scen przez siebie i żeby program konieczne był w Polskim jeżyku.

Bardzo proszę o pomoc

Polski jeżyk?

A Windows Movie Maker Ci nie odpowiada? Zdaje mi się, że prostszego, darmowego, po polsku nie ma, a dużo w nim opcji przejścia.

Widzę w innym temacie, że masz problem z WMM. Jest też inne wyjście. Możesz pobrać płatny ashampoo mowie studio po polsku, z długoterminowej promocji, uzyskać darmowy klucz i korzystać.

Podrzucam stronkę: http://www.mostiwant.com/ashampoo-movie-studio-2013-free-download-full-version-serial-key/

Należy pamiętać podczas instalowania, że serial będzie do wersji 2013 i nie jest możliwa aktualizacja, bo do każdej wersji wyższej aktualizacja jest płatna. Trzeba w ustawieniach odznaczyć aktualizowanie, a na stronie pisze, żeby nie doinstalować updatera:

A ja twierdzę że Twoja opcja z WMM jest dużo lepsza. Bardzo fajny program!.

Jedyny problem-brak “jeżyka”.

Windows Movie Maker by mi odpowiadał, tylko gdyby miał więcej różnych efektów, na przykład bardzo bym chciała efekt przebijających się przez siebie dwóch scenek, a w Movie Maker nie ma takiego efektu.

Od siebie dodam, że Ashampoo Movie Studio 13 w wersji 1.0.14, do której pasuje klucz, można obecnie pobrać stąd (potem wystarczy kliknąć pogrubioną nazwę programu).

O ile mnie pamięć nie myli to do prawidłowego działania WMM jest konieczny SP3 i wszystkie NET frameworki udostępnione dla XP .Dodatkowe efekty można znalęźć w necie np bezpłatna paczka Adorage - 3 części.Również Microsoft udostępniał paczki świąteczne i zimowe efektów. WMM ma opcje zmiany czasu trwania efektu,być moze z powodu zbyt krótkiego czasu trwania nie dostrzegasz efektu przenikania. Nie myl efektu przenikania z efektem nakładania obrazu na obraz czy obrazu w obrazie !

U mnie Windows Mowie Maker na XP HE SP2 działał prawidłowo. Fakt, wystarczył framework 2 i ffdshow. Prawie 9 lat temu coś tam cudowałem, ale mi przeszło.

 

Faktem jest że przy niektórych konfiguracjach sprzętowych wstawienie 7-9 efektów lub przejść kończyło się niespodziewanym zamknięciem programu.Ta dolegliwość znikała po uzupełnieniu do SP3 i Net framework 3 !

Właśnie mi chodzi o efekty  nakładania obrazu na obraz i obrazu w obrazie

tylko nie wiedziałam jak się te efekty nazywają, a więc czy gdzieś takie efekty

nakładania obrazu na obraz i obrazu w obrazie można za darmo pobrać  dla programu Movie Maker?

MagdaL****  - jesteś pewna że   stąd?

Link zawiera błąd, da się skopiować, wkleić do notatnika i poprawić, ale prowadzi do instalek. Tam owszem, ostatnio był ten temat w 2014 roku. Jeszcze pisze (bzdura jak komin Batorego), że licencja bezpłatna, a podczas instalowania należy podać mail, na który przyślą klucz.

Są aktualne promocje tego płatnego programu, ale wykopywanie bzdur, to nieładny proceder.

WMM dla XP nie oferuje funkcji obraz w obrazie.Co chcesz osiagniąć dysponujac funkcją nakładania obrazu na obraz ? Nakładanie obrazu na obraz wykorzystuje się praktycznie przy przejściach z ujecia do ujęcia .

Bardzo, bardzo przepraszam za wprowadzenie Was w błąd…