Szukam programu do przesyłania plików z kompa na telefon

Szukam programu do przesyłania plików z kompa na telefon i odwrotnie

Z/do telefonu stacjonarnego będziesz przesyłał? :stuck_out_tongue: (w wielu przypadkach jest to możliwe)

Nie kłam, że szukasz, bo gdybyś to zrobił, to tego wątku by nie było.

Zajrzyj do instrukcji obsługi telefonu, na stronę www jego producenta lub sprawdź co jest na płytce CD, którą dostałeś razem z telefonem.

Użyj USB !!

program producenta telefonu

nie zawsze ale często wystarczy podłączyć telefon pod usb, nieraz konieczne jest wybranie w telefonie trybu połączenia usb jako pamięć masowa

Przy takim przesyłaniu też jakiś program w systemie jest uruchomiony…

Napisz dokładnie model telefonu oraz system operacyjny komputera bo inaczej nikt Ci nie wywróży, czego potrzebujesz. Pierwsza rada jest bardzo celna: zajrzyj do instrukcji obsługi (jeśli nie masz jej fizycznie - bez kłopotów znajdziesz np. na stronie producenta telefonu).

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu.

Mam Samsunga Avile i sytem operacyjny Windows xp

W gruncie rzeczy tylko Samsung New PC Studio - masz go na płytce dołączonej do telefonu, na stronie www Samsunga i tu: http://www.dobreprogramy.pl/Samsung-New … 15748.html

Program jest “ciężki” i mało wygodny do przesyłania plików, z tym telefonem nadaje się głównie do archiwizacji kontaktów

Możesz spróbować też Samsung Kies http://www.dobreprogramy.pl/Samsung-Kie … 24418.html ale słyszałem, że często ma problemy z komunikacją z tym modelem telefonu, też jest “ciężki” i mało wygodny

Najszybciej, najwygodniej i najlepiej jest przesyłać bezpośrednio za pomocą systemowego eksploratora i nie używać żadnego z tych programów

a taki program coś jak bluetooth?

Identyczna odpowiedź jak w moim poście powyżej.

jak masz w kompie bluetooth to po prostu wejdź w windows w ustaiwenia bluetooth i dodaj telefon jest tam możliwość przesyłania plików

niestety nie mam w kompie bluetooth-a :frowning:

Ręce opadają. No to po co się pytasz? :lol:

Chcesz po prostu przegrać np zdjęcia z telefonu na komputer? Podlącz telefon za pomocą kabelka do USB, w telefonie wybierz “Pamięć masowa” i wtedy karta SD telefonu będzie widoczna w Windowsie jak pendrive, nie musisz uruchamiać żadnego dodatkowego programu.