Szukam programu do robienia podpisow

Witam szukam programu do robienia napisow np. na avatarach :]

I odrazu prosze aby nik nie pisal niepotrzebnych postow i niepotrzebnych np. zrob sobie napis w paincie

Gimp

om dobra sprawdze a jakies inne?

pomoże ktoś?

Photoshop, CorelDraw, Paint Shop Pro… i nawet wspominany przez Ciebie Paint, jeśli to ma być coś prostego :stuck_out_tongue: :wink:

Macromedia Fireworks

Mi chodzi o jakiś specjalny program poświęcony dla zaawansowanych użytkowników i żeby miał dużo rozdajów czcionek jakiś fajnych :]

EDIT:

Sebek ale mnie rozśmieszyłeś tym programem :slight_smile: to wygląda gorzej niż paint

ja bym ci polecił GIMPa ale jak nie chcesz to dużo fajnych czcionek to możesz to zrobić w ofiice

otwierasz office wrzucasz avatara bez podpisu dajesz żeby obraz zachodził za tekst piszesz podpis robisz screena wklejasz do painata lub do innego programu graficznego,przycinasz i masz super avatara z podpisem z fajna czcionką :mrgreen:

Ehh… nie rozumiecie mnie ;\ dobra jakoś sobie Poradze

//Zamknijcie ten temat

no to wytłumacz o co ci chodzi

Chce poprostu zrobic sobie i kilku kolegom fajne avatary i chce na nich zrobic podpis ale taki fajny jakis i uzywalem gimpa photoshopa Final version ale szukam czegoś lepszego :\

to sciagnij triala photoshopa i tam to zrobisz, ja swój cały zrobilem w ps tak na szybko

sciągnij czcionki i wklej je do c/windows/fonts

o dzieki goodprogram pomogłeś Ściągam teraz sobie fajne czcionki thx wielkie ;]

no to takie coś masz też w gimpie :o więc nie wiem czemu ci nie pasował ??

no wsadzam teraz w c/windows/fonts i działa normalnie :]