Szukam programu do ukrywania kompa

Witam.

Poszukuję programu, którym ukryje mój komputer w sieci. Chciałbym, aby mój komputer, nie był moim komputerem, a innym. Czy istnieje taka możliwość lub program? Z góry dzięki. Pozdro.

Ukrywanie komputera to rozumiem, ale po co chcesz się podszywać pod inny komputer?

“Hakierem” chcesz zostać? :stuck_out_tongue:

Żeby ukryć komputer w sieci wyłącz obsługę “Udostępnianie plików” w połączeniu sieciowym.

Pozdrawiam

Może najpierw rozwiąż prostsze zadanie. Chcesz otrzymywać listy pocztą, pisane do ciebie, ale nikt nie ma znać twojego adresu. Jak rozwiążesz to zadanko, to rozwiązanie twego problemu będzie już dziecinnie łatwe.

Dodane 28.07.2009 (Wt) 14:57

Jednak ekstremalny lepiej to przemyślał niż ty. Intuicyjnie czuje, że te paczki muszą lecieć na jakiś adres, a nie w kosmos bo nikt by ich nie odebrał.

W praktyce wygląda to tak, że listy do mnie mogą być adresowanie na wujka Stasia. Jest tylko jeden problem: Wujek Staś zna mój adres i wystarczy go przycisnąć. :slight_smile:

W internecie taki wujek Staś to tzw. serwer proxy i można mieć wielu takich pośredników, ale któryś z nich musi w końcu znać mój adres.

Programy ukrywające adresy IP bazują właśnie serwerach proxy i wszystko pięknie, dopóki np. policja nie zainteresuje się twoim rzeczywistym adresem. Już tam będą wiedzieć gdzie zapukać. :slight_smile:

Jeden z takich programików do ukrywania adresów to np. torpark. znajdziesz w google.

Są też podobne programiki do wysyłania anonimowej poczty np. PostCast Server

Ale też nie radził bym ich używać w nielegalnej działalności, chyba, że do nieszkodliwej zabawy.

Może jakiś z tym http://www.noweprogramy.com/index.php?str=artf&no=50