Szukam programu do zmiany wyglądu systemu

Witam uprzedzam, że już szukałem na forach, wyszukiwarkach programu do zmiany systemu na taki bardziej z przyszłości ale go nie znalazlem. Chodzi mi o takie coś jak pokazują w filmach albo gdzieś indziej. Taki wygląd jakby hologramu, itp. I tu właśnie jest moje pytanie czy zna ktoś taki bądź może podobny program albo chociaż nazwę?? Jeśli owy nie istnieje to przepraszam. Z góry dzięki.

PS. Dodaje jeszcze link

jest to z gry ale chodzi mi ogolnie do 44 sekundy albo chociaż coś podobnego.

Kilka linijek tekstu, a ja nie wiem, o co biega… Jakiego systemu? Co chcesz zmieniać? Interfejs ma być taki “futurystyczny”?

Tak, źle to opisałem ale nie potrafiłem na własne siły :slight_smile: wygląd systemu chce zmienić interfesjs tak jak mówisz futurystyczny. Pozdro.

PS. Jak masz pulpit itd. co nie? to właśnie chcę to zmienić na taki super wygląd i z fajnym interfejsem. Ogólnie mówiąc na taki z przyszłości jakby hologramy itp… Chyba wiesz o co mi już biega?

Nie opłaca się to zbędny dodatek. :wink:

Mam Win7 HP 4GB ramu, intel core i5 itd. ogółem dobry komp. Chcę odpicować właśnie tego win7 xD

Pierwszy link w google

http://windows7themes.net/8-free-windows-7-rainmeter-themes.html

sebciow11 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif