Szukam programu do zniekształcania głosu

Mam prośbę do was szukam programu który by umożliwiał zniekształcania mowy  albo do spowalniania mowy lub do przyspieszania  mowy wolałbym raczej do zniekształcania mowy ?

Więcej  szczegółów.

 

Jeżeli  nie chcesz tego  robić  w czasie rzeczywistym idealnym będzie Audacity.

 

A  “na żywo” np.  AV Voice Changer:

 

http://www.dobreprogramy.pl/AV-Voice-Changer-Software-Diamond,Program,Windows,12671.html

Przyśpieszanie lub spowalnianie można zrobić w Audacity. Zniekształcić też trochę można, zmieniając tonację.

Jeżeli chodzi Ci o jakieś bardziej zaawansowane zniekształcanie i modyfikowanie głosu, to np. wtyczka Vocodex przeznaczona właśnie do modyfikacji głosu, lub Newton, dzięki którym zmienisz tonację poszczególnych słów, sylab. Obie wtyczki są wbudowane w FL Studio, program w wersji demo w zupełności wystarczy do tego typu rzeczy.

 

Przy czym obie te opcje nie działają w czasie rzeczywistym. Jeżeli byś chciał w czasie rzeczywistym, to @fiesta podał przykład takiego programu.

W sumie ten program już przetestowałem i się nie podobał i mam takie pytanie cz w audacity da się zniekształcić głos, ale jak się nie to może chociaż go zmodyfikować to tego stopnia żeby głos był słyszany tak jak ja kiedy byłem dzieckiem.

Cóż, dzieci raczej mają trochę wyższy głos niż dorośli, więc Efekty -> Zmień ton i podwyższasz tonację :P.

Program nie zasymuluje stylu wymowy, akcentowania dziecka, ale wysokość głosu będziesz mieć jak dziecko.

Tylko jeszcze szukam takiej opcji, żeby można było a audacity ustawić, że od przykładowo minuty 0:00-1:00 ma byś głos inny a od minuty 1:00- 2:00 ma być głos inny nie wiem gdzie to jest ?