Szukam programu do zniekształcania głosu

(tomi001) #1

Mam prośbę do was szukam programu który by umożliwiał zniekształcania mowy  albo do spowalniania mowy lub do przyspieszania  mowy wolałbym raczej do zniekształcania mowy ?

(fiesta) #2

Więcej  szczegółów.

Jeżeli  nie chcesz tego  robić  w czasie rzeczywistym idealnym będzie Audacity.

A  “na żywo” np.  AV Voice Changer:

http://www.dobreprogramy.pl/AV-Voice-Changer-Software-Diamond,Program,Windows,12671.html

(przemek7525) #3

Przyśpieszanie lub spowalnianie można zrobić w Audacity. Zniekształcić też trochę można, zmieniając tonację.

Jeżeli chodzi Ci o jakieś bardziej zaawansowane zniekształcanie i modyfikowanie głosu, to np. wtyczka Vocodex przeznaczona właśnie do modyfikacji głosu, lub Newton, dzięki którym zmienisz tonację poszczególnych słów, sylab. Obie wtyczki są wbudowane w FL Studio, program w wersji demo w zupełności wystarczy do tego typu rzeczy.

Przy czym obie te opcje nie działają w czasie rzeczywistym. Jeżeli byś chciał w czasie rzeczywistym, to @fiesta podał przykład takiego programu.

(tomi001) #4

W sumie ten program już przetestowałem i się nie podobał i mam takie pytanie cz w audacity da się zniekształcić głos, ale jak się nie to może chociaż go zmodyfikować to tego stopnia żeby głos był słyszany tak jak ja kiedy byłem dzieckiem.

(przemek7525) #5

Cóż, dzieci raczej mają trochę wyższy głos niż dorośli, więc Efekty -> Zmień ton i podwyższasz tonację :P.

Program nie zasymuluje stylu wymowy, akcentowania dziecka, ale wysokość głosu będziesz mieć jak dziecko.

(tomi001) #6

Tylko jeszcze szukam takiej opcji, żeby można było a audacity ustawić, że od przykładowo minuty 0:00-1:00 ma byś głos inny a od minuty 1:00- 2:00 ma być głos inny nie wiem gdzie to jest ?