Szukam programu do zwiekszenia szybkosci transmisji danych

Poszukuję programu lub wpisu do rejestru, który wysyłałby pakiety danych z maksymalna prędkością. Posiadam netię, łaczę się poprzez modem netia-spot. Mam znajomego który stworzył program lub wpis do rejestru o którym pisze, uzyskał niesamowity efekt ale w tej chwil nie może mi on pomoc gdyż jest za granica.

maarciin92 , Na tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Dostosuj swojego posta do tej zasady.

Jeżeli transfer jest mniejszy niż ten za który płacisz zgłoś to swojemu ISP. żaden cudowny program nie zwiększy prędkości transmisji danych.

Rozumiem Cię, ale mam na myśli program typu Leatrix Latency Fix, jednak programu (wpisu do rejestru), którego szukam ma “silniejsze” działanie.

To szukaj dalej ale jak masz założone ograniczenia łącza przez operatora to nic nie zrobisz. Jak masz limit np. 4 megabity download to nic nie dadzą żadne wpisy. Ważne także jest z jakiego serwera pobierasz dane lub wysyłasz.

Nie mam stałej prędkości. Moim ograniczeniem jest prędkość od 12mb - 20mb. Czy ktoś na tym forum jest w stanie mi pomóc??

Dodane 07.04.2012 (So) 12:32

Może udzielę Wam trochę szczegółów:

Wiem, że nie ma cudownych programów, wpisów do rejestru zwiększających przepustowość łącza, ale nawet nie o to mi chodzi Nie wiem czy kiedykolwiek słyszeliście co to “DASH”?? Jest to rodzaj bota, który usuwa opóźnienie w wysyłanie pakietów pomiędzy klientem (grą), a serwerem oraz wysyła pakiety z odpowiednią częstotliwością co umożliwia szybsze chodzenie, poruszanie się w grze. To nie jest żaden wymysł. Takie programy (boty do gier) istnieją, sam jestem posiadaczem 2. Jednak one współpracują z nowymi wersjami tej gry. Mi zależy na tym aby taki program zrobić pod starszą wersję tej gry. Gdybym znał się na programowaniu sam próbował bym przerobić program, który posiadam pod starszego klienta tej gry. Może ktoś mógłby mi udzielić kilku wskazówek jak to się robi lub udostępnił bym ten program dla Was i sami byście zobaczyli na czym to polega.