Szukam programu informującego mnie o poczcie przychodzącej

Jak w temacie, tyle że coś w rodzaju ikonki w zasobniku systemowym, czyli:

 

  • nie muszę otwierać przeglądarki, wchodzić / logować się na pocztę - wystarczy, że jestem połączony z internetem i to wystarczy

  • nie chce programu typu Incredimail, Thunderbird itd. - właśnie muszą one być otwarte, żebym wiedział, czy dostaję pocztę, a mi chodzi o jakiś mały programik

 

Jest to możliwe?

AQQ (multikomunikator) umożliwia sprawdzanie poczty - ja z tego rozwiązania korzystam, bo również nie lubię mieć zbyt wielu różnych aplikacji uruchomionych jednocześnie.

Wtyczka do rainmeter ale tam tylko sprawdzisz bo nic wiecej przez skryp w html nie zroi się : D

 

Bardzo lubiłem ten program, ale przestałem już z niego korzystać na rzecz zwykłego gg, ponieważ miał być płatny, zresztą, nie chciał się aktualizować, ciągle błędy wyskakiwały i jeszcze coś było, ale nie pamiętam.

W każdym razie spróbuję, powiesz kolego jak i gdzie mam to w nim ustawić?

@Jimix - za rok korzystania z AQQ płaci się 20 zł (zatem miesięczny koszt to 1,67 zł), nie jest to cena zaporowa jak na jego możliości.

 

Sprawdzanie poczty jak i również innych źródeł danych możesz ustawić za pomocą okna “Źródło powiadomień”.  Szczegółowe informacje:

http://www.aqq.eu/help/11.2_Zrodla_powiadomien

 

:slight_smile: polecam!

Witaj.