Szukam programu podobnego do "Steam"

Szukam programu, podobnego do Steam, jednakże nie do zarządzania grami, lecz programami. Program, dzięki któremu będę mógł dodawać skróty programów, tak jak w Steam.

Mam trochę skrótów programów na pulpicie, jednak wolałbym mieć takie skróty dodane w programie - odpalam program, wybieram skrót, włączam. Tworzenie nowego folderu i dodawanie skrótów - odpada.

Nie piszesz, jaki masz system. Ja na win7 mam Sunrise Seven i tam jest opcja dodawania programów do szybkiego ministartu. Szkoda, że na pc z xp nie ma takiego programu.

Jeśli to ma pomóc, to mój system to, Windows 7 Ultimate 64bit.

Właśnie korzystam z tego na laptopie. Nie, żebym się bardzo znał, ale dwa lata to używam ze względu na raz na miesiąc wyczyszczenie software distribution, przy okazji tego czyszczenia, czyści się historię aktualizacji i wyłącza się Windows update, ale potem spoko się to włącza. Jest w tym takie ale, żeby nie zaznaczać innych opcji obok czyszczenia software distribution, bo można sobie wszystkie sterowniki usunąć. Można usuwać strzałki ikon pulpitu, ale,żeby coś ustawiać w systemie, trzeba wpierw o tym poczytać w necie.

Cytat z DP: “Ponadto narzędzie oferuje funkcję MiniStart, która po przypięciu programu do paska zadań wyświetla listę szybkiego dostępu, zawierającą wskazane w ustawieniach przez użytkownika aplikacje”.

No dobra, nie ma coś prostszego? Taki program mnie inie interesuje, mam już inny do konserwacji windowsa. Prócz tego programu co podałeś, inne znasz lub proponujesz? Program ma mi służyć, tylko do otwierania swoich skrótów z programów.

Dodane 03.09.2012 (Pn) 14:44

Sunrise Seven - już wcześniej miałem okazję popracować z tym programem. Jednakże stwierdziłem, że nie dla mnie.

Steama nie używam, ale tu masz trochę programów do uruchamiania aplikacji

link1 link2

Wolałbym coś sprawdzonego przez użytkowników.

Pooglądałem coś takiego - może Ci się przyda?

Sunrise Seven mieści tylko 10 skrótów do Menu, dla mnie to za mało, mam więcej skrótów, niż 10. Libros a ten link co podałeś, mieści skróty bez żadnych ograniczeń?

Dodane 03.09.2012 (Pn) 18:04

Libros dzięki byku. Ten filmik na youtube co przesłałeś w linku, przydał się. Program jest dobry, zostanę przy nim. Dzięki za pomoc kolego :smiley: