Szukam programu RealSpeak


(Kam) #1

Cześć. Znacie stronę z której można ściągnąć ten program??


(system) #2

Było............


(Zbych ) #3

http://www.priart.pl/aqq/RealSpeak.zip można z tąd ale żeby działał zadawalająco potrzebny jest jeszcze Uni Spiker a sciąganie real speaka troche zajmie Ci czasu 145MB w wersji demo ,jako lektor czyta napisy tylko z najnowszego All Playera . Super program do czytania napisów w filmach ale w pełnej wersji wtedy do wyboru jest kilkanastu lektorów a w demo tylko jedna lektorka.


(Kam) #4

A ile to ma kHz? 8 czy 24kHz?


(Zbych ) #5

Ano wersja demo tylko 8 w pełnej 24


(Kam) #6

A wersja Angielski tłumaczy po polsku? I czy można ściągnąć pełną wersję?? (22kHz)?


(system) #7

Jakbyś łaskawie zechciał się porozglądać na forum, to być już dawno znał odpowiedź... Brzmi ona NIE :!:


(Kam) #8

Post 1

A wiecie skąd można ściągnąć wersję PL Real Speak 8kHz?? Please.

Post 2

Cześc. Jak uruchomić ten RealSpeak po inastalacji? Pisze, że będzie w AQQ, gdzie to jest?

Dwa posty jeden pod drugim :evil:

UpDate:

fiesta


(Zbych ) #9

Pełną wersje możesz tylko zakupić, wersja demo posiada multilangue w tym polski do wyboru podczas instalacji, czyta polskie napisy w filmach z przesadną dokładnością , ś ż ź ą ę ć ó nawet si wymawia jako ś co jest troche denerwujące np. Simon wymawia jako Śimon można przboleć.


(Ice78) #10

zobacz tu http://www.ivo.pl


(Zbych ) #11

Nie wiem jak to zainstalowałeś ale powinien sie uruchomić z autostartu po załączeniu kompa innej możliwości instalacji nie ma dopiero po zainstalowaniu programu można usunąć informacje z autostartu aby nie uruchamiał sie przy każdym załączeni kompa i tak jak pisałem w powyższym poscie do prawidłowego działania potrzebne jest zainstalowanie programu Uni Spiker około 0.4MB znajdziesz przez gogle no i najważniejsze system min. win 2000 zalecany XP, procesor min. pentium 800Mhz, i ramu 256MB